Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Salvia Paradise - přírodní doplňky stravy

Česká rodinná firma Salvia Paradise se na trhu vyloupla v roce 2008 a to s neskromným úkolem - pomoci lidem k vitálnějšímu životu. Hluboká důvěra v sílu přírody je přitom vedla jasným směrem. A to přímo dolů k půdě, ze které rostou zakroucené kořínky, aromatické listy a exotické plody. Rozhodli se zkrátka pátrat po těch nejvyhlášenějších bylinách a blahodárných rostlinkách, prověřených tisíciletou tradicí užívání i nejnovějšími vědeckými výzkumy. Salvia Paradise tak dováží a ve své vlastní české výrobně zpracovává ty nejkvalitnější léčivky přímo od pětitelů, často z ekologické produkce nebo z volného sběru. Unikátní technologií z nich vyrábí bezalkoholové tinktury, čistě rostlinné kapsle se 100% obsahem bylin, jemně mleté prášky či bylinné směsi k přípravě čajů. 

Kromě nejvyšší kvality je mottem celého týmu Salvia Paradise také neustálý vývoj. Své produkty tvoří pod taktovkou zkušených fytoterapeutů a v návaznosti na nejčerstvější zprávy z vědeckých kruhů. Jsme proto moc rádi, že jejich lahvičky už cinkají i na našich e-poličkách a že teď mohou přispět k životu v plné síle i vám. :)