Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Ekologické (BIO) sáčky a pytlíky na potraviny a bezobalový nákup

Jednorázovým sáčkům odzvonilo. Naše řeky a oceány zamořují nerozložitelným odpadem, mořští tvorové si je pletou s potravou a ve formě mikroplastů se denně dostávají i do našeho těla skrze jídlo a vodu, kterou pijeme. Je zkrátka čas na změnu. Snadný krůček k ozdravení planety můžete udělat při každém nákupu. Stačí, když ovoce a zeleninu vložíte do znovupoužitelného sáčku a na ten mikrotenový zapomenete. Potraviny v něm mohou navíc volně dýchat, a zůstanou tak i déle čerstvé.

Ani na křupavé rohlíky a housky už nemusíte vytahovat plasťáky. Nahradit je můžete plátěnými sáčky z bioblavny. Mají utahovací šnůrku, takže z nich žádný rohlík neuteče. Máte raději chleba? I ten se perfektně vleze do biobavlněného pytlíku se šňůrkou.

Parádu pak rozhodně uděláte s upcykovanými sáčky Weetr. Ať už do nich vkutálíte jablíčka v obchodě, spodní prádlo na cesty nebo každodenní nezbytnosti do kabelky, poslouží dlouho a bez šrámu na životním prostředí. K obdarovávání je pak úžasný dárkový pytlík, který obdarovaný může dál použít ve svém každodenním životě.

Pokud jste kreativní bytost, můžete si vlastní pytlíček hravě vyrobit i doma. Kompletní návod omrkněte u nás na blogu.

Tipy na dárky Menstruační kalhotky Snuggs