Během státních svátků 5. a 6. července máme zavřeno. Všichni odpočíváme a balíčky s láskou připravíme až po zaslouženém volnu.  zavřít
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Mrzí nás to, ale tento produkt přestal výrobce vyrábět a tak vám jej již nemůžeme nabídnout. Doporučujeme ale mrknout na nabídku podobných produktů.

Radiator Booster Turbo LogicZvýší efektivitu vašeho radiátoru

Díky Radiator Boosteru maximalizujete účinnost centrálního vytápění. Budete moci snížit teplotu svého termostatu o 1 – 3 °C bez snížení tepelného komfortu a ušetříte tak ročně v průměru přes 4.500 Kč za vytápěníRychleji a rovnoměrněji vyhřejete svou domácnost při nižší spotřebě energie. Nový model má navíc 2,5x výkonnější ventilátor než verze Mk3.

Nesmírně snadno se používá. Postavíte ho na radiátor, zapnete do zásuvky a o zbytek se Radiator Booster a jeho ventilátor postará sám. Vzpomenete si na něj znovu až při pohledu na nižší účty za teplo.

Součástí balení je redukce na českou zásuvku.

 • savings
  Úspora přes 4.500 Kč ročně
 • Nehlučný
 • Rovnoměrněji vyhřátá domácnost
 • Snížení teploty termostatu o 1-3 °C
 • Zaplatí se za 8 týdnů

Tento produkt jsme vyřadili z nabídky. Důvodů pro vyřazení může být mnoho. Produkt se mohl přestat vyrábět, nebo mohly vyjít najevo nové skutečnosti a už za něj nemůžeme dát ruku do ohně.

Doporučujeme přejít sem
 • Všechny naše produkty důkladně vybíráme
 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
 • Zásilky balíme s láskou a ekologicky
Pro vás se rozkrajují - Pavel, Martin a celý tým :-)
 • Opakované použití
 • Zdravotní nezávadnost
 • Úspora vody
 • Úspora elektřiny
 • Rozložitelnost v přírodě
 • Úspora tepla
 • Šetrná výroba a materiály
 • Recyklace
 • Fair trade
 • Šetrná doprava
Zjistěte více najetím myší
Detailní popis
Radiator Booster Turbo Logic Zvýší efektivitu vašeho radiátoru

Díky Radiator Boosteru maximalizujete účinnost centrálního vytápění. Budete moci snížit teplotu svého termostatu o 1 – 3 °C bez snížení tepelného komfortu a ušetříte tak ročně v průměru přes 4.500 Kč za vytápění. Rychleji a rovnoměrněji vyhřejete svou domácnost při nižší spotřebě energie. Nový model má navíc 2,5x výkonnější ventilátor než verze Mk3.

Radiator Booster nikdy nepoužívejte na elektrických nebo olejových radiátorech, ve vlhkých místnostech nebo koupelnách.

Součástí balení je redukce na českou zásuvku.

Pokud si nejste jistí, jak si vybrat správné zařízení na úsporu tepla, podívejte se do našeho návodu a bude to hračka.

Jak Radiator Booster funguje

Patentovaná inteligentní technologie zajistí, že v momentě, kdy teplota radiátoru dosáhne 30 °C, se pustí ventilátor. Ten pak nasává teplo, které se obvykle ztrácí za radiátorem a zbytečně vytápí stěnu. Jemně ho nechá cirkulovat místností a zajistí smíchání teploty z chladných a teplých míst. Zajistí vám tak vyrovnanou pokojovou teplotu při použití méně energie.

Výsledek měření si můžete prohlédnout na obrázku níže. Červená linka s nainstalovaným Radiator Boosterem ukazuje rychlejší vytopení místnosti.

Nainstalujete ho a zapomenete na něj

Radiator Booster se nesmírně snadno používá. Jednoduše ho postavíte na zadní část radiátoru, zapnete do zásuvky a o zbytek se postará sám. Je téměř nehlučný (asi jako ventilátor počítače), takže o něm ani nebudete vědět. Vzpomenete si na něj vždy až při pohledu na nižší účty za teplo.

LED dioda vám bude signalizovat, zda je Radiator Booster v pohotostním režimu, běží nebo se chladí.

Návod k montáži a použití je možné si stáhnout zde v PDF.

Zaplatí se za 8 týdnů

Průměrná česká domácnost zaplatí ročně za vytápění 22.000 - 25.000 Kč. Snížení teploty termostatu o pouhý 1 °C znamená úsporu 10 % za platbu za energie. Radiator Booster se tak díky svým unikátním schopnostem obvykle zaplatí už za 8 týdnů. Jeho provoz přitom stojí jen asi 10 Kč ročně. (Skutečná úspora záleží na zdroji vytápění, zateplení budovy, rozměrech místnosti, venkovní teplotě a dalších faktorech.)

Jak Radiator Booster dopadl v nezávislém testu?

Britský časopis Which? změřil, že s Radiator Boosterem byla testovací místnost vytopená o 15 % rychleji. To znamená, že termostat se mohl zapínat méně často a ušetřila se tak podstatná část energie. Dle časopisu Which? je v Británii průměrná roční úspora 150 £= přes 5.200 Kč. (Výřez z článku z britských The Sunday Times, které vycházejí z testu Which?, nalezenete v galerii.)


Skladové číslo: RAB001, pozice: G-5-5-B

Parametry
Rozměry: 610x60x60 mm
Materiál: polypropylen
Váha: 240 g
Napětí: 100-240V AC (50/60 Hz)
Délka kabelu: 1,9 m
Hlučnost: 10-20 dB
Spotřeba v provozu: 1,25 W
Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,15 W
Aktivační teplota: 30 °C
Certifikáty: CE, RoHS
Počet ventilátorů: 1
Země původu: Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Číně.
Značka