Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Pulse Eco Shower - 6 litrů za minutu (bílá)Vysoce úsporná sprchová hlavice

Tato sprchová hlavice Pulse Eco Shower je ještě úspornější. Běžná rodina s ní za rok ušetří v průměru minimálně 31.000 litrů vody, 66 % energie na její ohřev a 5.400 Kč. Přitom zůstane zachován vysoký komfort sprchování a účinnost mytí.

Patentovaná turbínová technologie je inspirovaná deštěm. Nepřimíchává do vody vzduch jako ostatní úsporné hlavice, ale místo toho vodu vytlačuje 30-40 osvěžujícími pulzy za sekundu. Zachová tak vysoký tlak i komfort. Navíc si můžete zvolit ze 4 různých tvarů vody dle aktuálního pocitu. Z vlastní zkušenosti potvrzujeme – funguje to skvěle.

Voda je základem života, je nesmírně cenná a pro člověka je jí k dispozici stále méně. Stojí za to s ní šetřit nejen z ekonomického pohledu.

 • savings
  Úspora 5.400+ Kč ročně
 • 4 různé typy proudů vody
 • Průtok vody 6 litrů za minutu
 • Úspora vody a energie k ohřevu až 66 %
 • Vysoký komfort sprchování
 • Zabraňuje vzniku vodního kamene a tvorbě bakterií

Odesíláme do 10 dnů Nejpozději 28. 1. u vás doma ?

999

To chci koupit
 • Tento kousek odešleme během 7 pracovních dnů
 • Všechny naše produkty důkladně vybíráme
 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
 • Zásilky balíme s láskou a ekologicky
Pro vás se rozkrajují - Pavel, Martin a celý tým :-)
 • Opakované použití
 • Zdravotní nezávadnost
 • Úspora vody
 • Úspora elektřiny
 • Rozložitelnost v přírodě
 • Úspora tepla
 • Šetrná výroba a materiály
 • Recyklace
 • Fair trade
 • Šetrná doprava
Zjistěte více najetím myší
Detailní popis
Pulse Eco Shower - 6 litrů za minutu (bílá) Vysoce úsporná sprchová hlavice

Tato sprchová hlavice Pulse Eco Shower je ještě úspornější. Běžná rodina s ní za rok ušetří v průměru minimálně 31.000 litrů vody, 66 % energie na její ohřev a 5.400 Kč. Přitom zůstane zachován vysoký komfort sprchování a účinnost mytí.

Průtok vody je omezený na 6 litrů za minutu oproti běžným 15-18 litrům.

Pokud si nejste jistí, jak si vybrat správnou sprchovou hlavici či zda raději nezvolit jen sprchový šetřič, podívejte se do našeho návodu a bude to hračka.

Inspirace deštěm

Patentovaná turbínová technologie je inspirovaná deštěm. Nepřimíchává do vody vzduch jako ostatní úsporné hlavice, ale místo toho vodu vytlačuje 30-40 osvěžujícími pulzy za sekundu. Zachová tak vysoký tlak i komfort. Navíc si můžete zvolit ze 4 různých tvarů vody dle aktuálního pocitu. Z vlastní zkušenosti potvrzujeme – funguje to skvěle.

Unikátní design minimalizuje riziko tvorby vodního kamene i rozšíření bakterií. Výrobce poskytuje 5 letou záruku na její neprůchodnost.

Hlavice je vhodná pro oblasti s nízkým i silným tlakem vody.

Pro lepší představu o funkčnosti sprchových hlavic Pulse Eco Shower se mrkněte na krátké video v angličtině. Voda proudí z otvoru ve středu hlavice a směr vody si nastavíte, podle zvoleného módu: 

Volit 6litrovou nebo 8litrovou variantu?

Obě sprchy vám zajistí vysoký komfort sprchování i účinnost mytí. Pokud je obě vyzkoušíte hned za sebou, tak mezi nimi rozdíl poznáte, ale není nijak markantní. 8litrová je samozřejmě o něco komfortnější, ale dle našeho vlastního testu můžeme potvrdit, že 6litrová naprosto stačí a ušetříte více.

Garance průtoku

Deklarovaný průtok je garantovaný při tlaku 5 barů u 6litrových hlavic a 3 bary u 8litrových hlavic.Tlak ve vodovodním řádu je v Česku však často vyšší a tak se může stát, že vámi změřený reálný průtok se bude lišit. Tlak navíc může kolísat a tak se hodnota průtoku trochu mění.

Instalace je hračka

Za stávající sprchu jí vyměníte velmi snadno - stačí ji jen našroubovat na sprchovou hadici.

Jak si vedla v nezávislých testech?

Dle testu britského časopisu Which? byl průměrný průtok u Pulse Eco Shower dokonce jen 5 litrů za minutu a ušetřila tak více vody než konkurenční Ecocamel Jetstorm. Dle výpočtů uvedených v testu se hlavice zaplatí zhruba za 7 měsíců. Časopis Which? sprchovou hlavici Pulse Eco Shower pozitivně doporučuje.

Sprchou nám proteče spousta vody

Průměrný Čech ročně spotřebuje asi 12.000 litrů vody jen na sprchování. Nezdá se to, ale při ceně 90 Kč na 1 m3 vody a dokonce 150 - 300 Kč za její ohřev (dle typu využívané energie) je to výdaj minimálně 2.000 Kč za rok jen za sprchování na 1 osobu. Tento náklad můžete po instalaci sprchové hlavice snadno snížit o víc než polovinu.

O značce Pulse Eco Shower

Společnost Pulse Eco Shower sídlí v Severním Irsku a revoluční sprchové šetřící hadice vyrábí od roku 2008. Jejich výrobky získaly prestižní ocenění UK Water Efficiency Award, Green Hospitality Certified a Green Awards 2012.

Voda je základ života

Voda je základem života, je nesmírně cenná a pro člověka je jí k dispozici stále méně. Pokrývá sice 70 % povrchu planety, ale pouze 0,003 % z celkového objemu na Zemi je bez problémů dostupné pro lidské užití. Existují reálné scénáře, kdy by se v budoucnu o pitnou vodu mohly vést války. Rozhodně stojí za to s ní šetřit nejen z ekonomického pohledu.

Musí být produkty vyrobené v Asii vždycky jen ekologické zlo?

V ideálním světě by se všude prodávaly pouze produkty lokální výroby a z lokálních surovin. K takovému ideálu je ale daleko a trh a ekonomika nějak fungují. V tom všem nikdy není nic jen černobílé. My za své poslání považujeme hledat a nabízet alternativy, které něco skutečně zlepšují, jsou v něčem udržitelnější a ekologičtější.

Snažíme se české výrobce vyhledávat a podporovat. Pokud ale chceme nabízet opravdu širokou škálu produktů ve všech segmentech, musíme sáhnout i do cizích vod. I drtivá většina evropských firem, které se soustředí zejména na kategorii zero waste produktů, vyrábí na nějakém místě v Asii. Ať už Číně, Taiwanu či Indii. Proč? Především kvůli dostupnější ceně a velkým kapacitám.

Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. Určitě je tedy žádoucí se zajímat o to, jak konkrétní asijská továrna funguje. Jestli nabízí svým pracovníkům férové podmínky, jestli dbá na ekologické faktory, nebo zda zaručuje vysokou kvalitu.
Pokud tomu tak je, považujeme i produkty z Asie za schůdné. Obzvláště proto, že si koupíte jeden produkt, který pak nahradí stovky, ne-li tisíce jednorázových. Bilance uhlíkové nebo obecně ekologické stopy je pak podle nás jasně pozitivní.


Skladové číslo: PES003, pozice: H-4-4-B

Parametry
Barva: bílá
Rozměry: Ø 120 mm
Minimální tlak: 0,5 bar
Materiál: ABS - sanitární bezpečnostní plast
Maximální tlak: 5 bar
Země původu: Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Číně.
Garantovaný průtok při tlaku: 5 barů
Značka