Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní opalovací krémy a oleje (nejen) na hory

Slunce na horách může být zrádné. Člověku jde sice pára od pusy, vysokohorské paprsky však žhnou bez slitování. Na lyžařskou dovolenou si tak nezapomeňte přibalit bezpečné opalovací přípravky. Ty konvenční často obsahují směs látek, které nám místo slibované ochrany vráží kudlu do zad. Často se na tom podílí právě UV záření, které funguje jako katalyzátor chemických reakcí. Takové opalovací přípravky tak mohou škodit našemu tělu i planetě.

Lépe uděláte, pokud sáhnete po opalovacím krému s co nejvyšším obsahem přírodních látek a s minerálními UV filtry bez nanočástic. V našem sortimentu najdete právě jen takové, šetrně zpracované, a tudíž netoxické pro lidský organismsu. Blokují UV záření v širokém spektru, do pokožky se nevstřebávají, ale působí jako ochranná bariéra na povrchu, a nemají tak alergenní potenciál.

Návod, jak si v obchodě vybrat správný opalovací krém, najdete tady a komplexního průvodce opalováním si můžete prolistovat zde.