Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní masážní olejíčky, BIO tělové oleje na masáž

Jůů, tady je ticho. Voní to tu a prý se tu léčí dotekem! Žádné čáry ani šarlatánství, řeč je o masážích. Umí ulevit od bolesti, ty partnerské sbližují a dokáží vymazat z vašeho slovníku stres. Jenže je potřeba myslet také na to, čím sebe nebo druhé masírujeme. Masáž s krémy s obsahem dráždivých syntetických složek a umělých parfémů si sice v ten moment také užijete, skrytě ale dost možná na svém zdraví pácháte harakiri. Pro opravdový požitek, relaxaci a ozdravení masírované pokožky proto raději sáhněte po kvalitních rostlinných olejích a máslech.

Jak rozpoznat kvalitní rostlinný olej? Podle čeho vybrat ten pravý, plný vitaminů a blahodárných látek? Na rostlinné tuky a oleje jsme si posvítili tady na blogu.

Repertoár ricinového oleje je extrémně bohatý. Vlasy, řasy, pleť, nehty, obočí, vrásky, celulitida... Jeho umy a schopnosti jsme pečlivě posbírali a vystavili je světu na odiv v tomto blogovém článku. :)

Purity Vision banner mezi produkty - 11-12/2022