Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Preserve

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.

Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.

Prvním produktem, který takto v Preserve vyrobili, byl zubní kartáček. A z široké škály barev kartáčků teď můžete vybírat i u nás. Na své si přijdou všichni, milovníci extra měkkých štětinek, fanoušci měkkých štětinek, ale také příznivci středně tvrdých štětinek. Zkrátka nepřijdou ani děti. V nabídce máme krásně barevné dětské zubní kartáčky

Víte, že součástí ústní hygieny je i péče o jazyk? S touto jedinečnou škrabkou na jazyk to půjde snadno.

Další z udržitelných produktů v oblasti osobní hygieny jsou i báječné holicí strojky. Vybírat můžete buď mezi holítky se třemi břity nebo s pěti břity. Na výběr je široká škála nejrůznějších barev, takže si je doma určitě nepopletete. :)

Pokud břity doslouží, není potřeba vyhazovat celý strojek. Jednoduše je vyměníte za tyto náhradní.

Pro zodpovědné srkače drinků, ovocných šťáv nebo smoothie doporučujeme kompostovatelná brčka vyrobená pouze z rostlin. 

Pokud se snažíte o udržitelnost i v kuchyni, pak vás určitě zajmou další velmi zajímavé produkty od Preserve.

Patří mezi ně například talíře, misky nebo pohárky vyrobené taktéž ze 100% recyklovaných plastů. A vydrží tisíce použití, takže rozhodně s vám zůstanou dlouho.

Milovníky vaření pak chladnými jistě nenachají praktická krájecí prkénka, cedník nebo mísy na míchání.

 

 

Pouze 7.4. sleva 20 % na značku Weleda