Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Plastové nádoby

Plast sám o sobě není úhlavní nepřítel. Jde o to, jakým způsobem s ním nakládáme. Zatímco jednorázoví plasťáci způsobují v přírodě paseku, plasty, které ke svému vzniku využívají již jednou použité výrobky, přispívají udržitelnosti a cirkulární ekonomice. Tak také vznikly svačinové boxy od Preserve. Celičké jsou vyrobené z recyklovaných a recyklovatelných plastů jako jsou například kelímky od jogurtů. Pasuje do nich oběd či svačina na výlet, do práce nebo do školy a v lednici vám pohlídají i zbytky od večeře. Stačí se o ně dobře starat a společnost vám budou dělat dlouhé roky.