Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Pinke Welle - menstruační kalhotky

Usilujete o udržitelnost a ustavičně - vždy několik dní v měsíci - vaši snahu hatí klasické menstruační pomůcky? Stejné dilema řešila i Susanna, o to víc, když její dospívající dcera dostala své první měsíčky. Ekologické menstruační kalhotky v té době už na trhu vlály, Susannu ale odradil jejich neatraktivní "babičkovský" vzhled a výtky měla i k jejich materiálům. Společně s dlouholetou kamarádkou Katjou neváhaly a prostřednictvím značky Pinke Welle jako první oživily svět menstruačních kalhotek svěžími barvami a střihy.

 

Menstruační kalhotky v Pinke Welle šijí z materiálů, které neohrozí citlivé intimní partie. Využívají především bambusovou viskózu a bavlnu. Čtyřvrstvá technologie zvládne absorbovat velké množství tekutiny, s kalhotkami tam budete v suchu dlouhé hodiny. A to všechno v naprostém pohodlí. Kalhotky nešustí, jsou příjemně tenké a nijak výrazně se neliší od klasického spodního prádla. A to ani svým půvabem!

Purity Vision - Bronzová sleva - banner mezi produkty 12/2022