Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Péče pro nohy

Nohy mohou mít tolik "vad na kráse", že je některé z nás raději schovávají do nohavic a uzavřených bot i v těch největších pařácích. Jiné zase tráví hodiny úzkostlivým snažením dostát ideálu krásy z reklam na holicí pěny, kde nám modelky s vyretušovanou a dokonale hladkou kůží připomínají, jak moc jsme nedokonalé. Léto je tu ale proto, abychom si ho užili po svém a svobodně! Vaši letní lásku (ať už je to sexy Ital z pláže, nebo třeba oblíbená kniha) oprýsknutý lak na palci přece neodradí!

Pokud ale namáhaným nožkám přes léto toužíte dopřát péči plnou blahodárných rostlinných výtažků, pak směle prošmejděte tuto poličku. Chodidla rozmazlete přírodním peelingem, třeba pomocí kávy nebo epsomské soli. Pokožku pak promázněte vybranými oleji a za pozornost budou rády i nehty. Možná je "jen" ošetříte pečujícím Opravářem nehtů, nebo je do sandálů vyletníte barevenými laky bez obsahu nejrizikovějších látek. Za všechen ten komfort - v souladu se zdravím a blahem naší krásné planety - vás nohy donesou za tím nejkrásnějším letním dobrodružstvím. Uvidíte!

Snuggs intimní gel