Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Péče o jemnou dětskou pokožku a vlásky

Jemná dětská pokožka a vlásky si zaslouží opravdu delikátní péči. Takovou, aby se koupání a mytí stalo radostí a hrou a slzičky v ní neměly místo. V této kategorii najdete spoustu báječných produktů pro děti menší i větší. 

Jen bubliny a spousta blahodárné přírody se skrývá třeba v této lahvičce s mycím gelem na tělo a vlásky od italské značky laSaponaria. Dětem se určitě zalíbí i hravý design na lahvičce. Dítko, které rádo tráví v zimě čas venku, pak jistě ocení i jemnou péči Tělového krému Hedvábný dotek, který je opravdu tak lehký jako dotek od maminky.

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie