Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní osvěžovače vzduchu do bytu

Buďme k sobě upřímní. Čas od času se zkrátka naskytne situace, kdy je potřeba do prostoru urychleně rozptýlit nějakou krásnou vůni. Ať už v nejdůležitější místnosti domu - na toaletě, v kuchyni nad odpadkovým košem nebo v místnosti, kde se zrovna dopřebalovalo batole. Vyvětrat totiž někdy prostě nestačí. :-)

V klasických sprejových vůních, i v těch s postupným uvolňováním do zásuvek, se ale může ukrývat celá banda rizikových látek a potenciálních alergenů. Raději proto sáhněte po šetrnějších variantách. My jich v této poličce máme celou řádku. 

Pro klidný spánek vašich malých špuntů je pak skvělý tento osvěžovač vzduchu od české Nobilis Tilia a v létě doporučujeme mít po ruce repelentní osvěžovač s vůní citronelly a borovice.

Vůněmi jsme doslova obklopeni. Na každém kroku! Pokud si nejste úplně jistí, zda jsou lepší vůně přírodní či syntetické, mrkněte se na velké srovnání v článku na našem blogu. Dozvíte se v něm také 5 jednoduchých tipů k bezpečně voňavému životu.

V tomto voňavém článku najdete super tipy, jak přírodně navonět nejen sebe, ale také váš domov.

A s výběrem toho pravého esenciálního oleje vám podáváme pomocnou ruku tady.