Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní dekorativní kosmetika na líčení očí

Pokud si svá "okna do duše" rády zdobíte, v této kategorii si přijdete na své! Velmi citlivá oblast kolem očí potřebuje šetrnou péči. S konvenční dekorativní kosmetikou ale bohužel často vystavujeme svá kukadla pochybným a rizikovým látkám. Do řasenek i tužek na oči někteří výrobci přidávají například saze, které jsou podezřelé z karcinogenity nebo těžké kovy, které mohou být toxické na náš reprodukční, nervový i imunitní systém. Když se do toho všeho přidají další běžní strašáci, jako jsou dráždivé konzervanty a parfémy, zbydou nám jen oči pro pláč.
 
Ale nebojte, zatlačte slzu a rozhlédněte se v naší poličce s šetrnými očními zkrášovadly. Zodpovědní výrobci, kterým leží na srdci blaho lidí i přírody, do nich místo sazí a živočišných barviv míchají přírodní pigmenty z ovoce a čajů a receptury šperkují tak, aby zdraví vašich "studánek" podpořili, nikoli podlomili.
 
Řasy můžete šetrně posílit a prodloužit přírodními řasenkami, kukadla orámujte tekutými či tuhými linkami a pokud chcete mít tip top i udivené obloučky nad vašimi zraky, pročísněte je tužkou na obočí. Pro slavnostnější příležitost nebo když si jen chcete udělat barevnější den, sáhněte po krásných očních stínech. A aby ta paráda vydržela celičký den či noc, zafixujte je podkladovou bází.
 
Oči někdy řeknou víc než tisíc slov. Tak je netrapme, ať mají ve své slovní zásobě jen samá krásná slůvka. :-)
Purity Vision - Bronzová sleva - banner mezi produkty 12/2022