Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Nerezové lahve

Pitný režim je důležitý. Na tom se shodneme asi všichni. Voda dává tělu energii, pomáhá se správným fungováním tělesných funkcí i detoxikací. Je životodárná a pro život nezbytná. Rozhodně si tedy zaslouží kvalitní nádobu, která ji ochrání. Obzlášť pokud s sebou vodu bereme na dobrodružné výpravy, ať už betonovou džunglí ve městě nebo tou přírodní při výletování.

Právě jedinečnou odolností vynikají nerezové lahve. Jsou takřka nezničitelné a zamiluje si je tak každý dobrodruh.

Nerezové lahve na pití pro děti i pro dospělé

Jsou bytelné, odolné, zároveň ale lehké (skoro) jako pírko. Právě proto si nerezky skvěle užijí i děti. Malým i větším průzkumníkům pomohou tyto lahve s dodržováním pitného režimu ve škole, na táborech i na sportovních kroužcích.

Nerezové lahve od Dopperu mají navíc styl, a hodí se tak i pro všechny dospěláky, od potulných outdoorářů přes městské hipstery.

Čím je výjimečná nerezová ocel?

Nerezová ocel se díky svým antikorozním a ekologickým vlastnostem používá v řadě odvětví. V domácnostech na ni narazíte u nádobí, termohrnků či termosek. Známá je pro svou odolnost, dlouhý život a snadnou údržbu. Navíc se jen tak nepoškrábe a přibývající léta na ní jen tak nepoznáte.

Obdobně jako sklo navíc neuvolňuje do nápojů žádné toxiny, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A), a nijak tak neohrožuje lidské zdraví.

Pijte vodu, kterou si vychutnáte

Na vodě z nerezové lahve si zároveň pochutnáte, protože nerez nijak neovlivňuje její chuť. Ano, myslíme na kohoutkovou vodu. Ta nám jako dar teče pěkně doma z vodovodu a je minimálně stejně dobrá, jako ta balená. Na rozdíl od balené ale spotřebuje až 1000x méně emisí CO2 na to, aby se dopravila až k vám domů. Což ocení nejen všichni kolem, ale také další generace. Ptáte se, jestli to má smysl? Všechny velké věci měly malé začátky. Vždy je ale potřeba začít u sebe. Přesně tak vznikají každodenní hrdinové u nás v Econea.

Náš tip: Aby voda chutnala ještě lépe, můžete vyzkoušet aktivní filtrační uhlí binchotan. Zajistí přírodní filtraci a ještě lepší chuť.