Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Eko nerezové lahve na vodu i jiné pití, na sport i pro děti

Pitný režim je důležitý. Na tom se shodneme asi všichni. Voda dává tělu energii, pomáhá se správným fungováním tělesných funkcí i detoxikací. Je životodárná a pro život nezbytná. Rozhodně si tedy zaslouží kvalitní nádobu, která ji ochrání. Obzlášť pokud s sebou vodu bereme na dobrodružné výpravy, ať už betonovou džunglí ve městě nebo tou přírodní při výletování.

Právě jedinečnou odolností vynikají nerezové lahve. Jsou takřka nezničitelné a zamiluje si je tak každý dobrodruh.

Nerezové lahve na pití pro děti i pro dospělé

Jsou bytelné, odolné, zároveň ale lehké (skoro) jako pírko. Právě proto si nerezky skvěle užijí i děti. Malým i větším průzkumníkům pomohou tyto lahve s dodržováním pitného režimu ve škole, na táborech i na sportovních kroužcích.

Nerezové lahve od Dopperu mají navíc styl, a hodí se tak i pro všechny dospěláky, od potulných outdoorářů přes městské hipstery.

Čím je výjimečná nerezová ocel?

Nerezová ocel se díky svým antikorozním a ekologickým vlastnostem používá v řadě odvětví. V domácnostech na ni narazíte u nádobí, termohrnků či termosek. Známá je pro svou odolnost, dlouhý život a snadnou údržbu. Navíc se jen tak nepoškrábe a přibývající léta na ní jen tak nepoznáte.

Obdobně jako sklo navíc neuvolňuje do nápojů žádné toxiny, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A), a nijak tak neohrožuje lidské zdraví.

Pijte vodu, kterou si vychutnáte

Na vodě z nerezové lahve si zároveň pochutnáte, protože nerez nijak neovlivňuje její chuť. Ano, myslíme na kohoutkovou vodu. Ta nám jako dar teče pěkně doma z vodovodu a je minimálně stejně dobrá, jako ta balená. Na rozdíl od balené ale spotřebuje až 1000x méně emisí CO2 na to, aby se dopravila až k vám domů. Což ocení nejen všichni kolem, ale také další generace. Ptáte se, jestli to má smysl? Všechny velké věci měly malé začátky. Vždy je ale potřeba začít u sebe. Přesně tak vznikají každodenní hrdinové u nás v Econea.

Náš tip: Aby voda chutnala ještě lépe, můžete vyzkoušet aktivní filtrační uhlí binchotan. Zajistí přírodní filtraci a ještě lepší chuť.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně v téhle kategorii nic nenabízíme :-(