Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (všední dny: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Nerezové lahve

Pitný režim je důležitý. Voda dává tělu energii, pomáhá se správným fungováním tělesných funkcí i detoxikací. Voda je pro život nezbytná a měla by si zasloužit nádoby, které ji ochrání, aby nás mohla pěkně hydratovat po celý den. Jasně, k tomu skvěle slouží lahve na vodu. Pokud na ně ale nemůžeme dávat pozor, pak by měly být nejlépe nerozbitné.

Jedinečná odolnost, to je to, co dělá nerezové lahve na pití doslova výjimečnými. Lahve na vodu vyrobené z nerezové oceli jsou vcelku nezničitelné, takže je určitě doporučujeme všem, kteří mají právě na odolnost lahve zvýšené nároky.

Nerezové lahve na pití pro děti i pro dospělé

Díky kombinaci zvýšené odolnosti, bytelnosti ale současné lehkosti, se skvěle hodí pro děti. Do školy, na dětské tábory, sportovní kroužky a jakékoliv každodenní záliby malých i větších dobrodruhů.

Ale samozřejmě ani dospělým dobrodruhům nerezová lahev na pití neudělá ostudu. Ba naopak. Budete cool a ještě navíc vyjádříte názor na jednorázové PETky.

Třeba nerezové lahve Black+Blum jsou inspirované starým smaltovým nádobím a jsou doladěné originálním poutkem z veganské kůže. Rozhodně by neměly chybět ve výbavě toulajících se outdoorářů i městských hipsterů.

Čím je výjimečná nerezová ocel?

Nerezová ocel se díky svým antikorozním a ekologickým vlastnostem používá již v řadě odvětví. S oblibou je využívána také v domácnostech, a to nejen na nádobí, termohrnky či termosky. Je typická právě svou odolností a dlouhou životností, snadnou údržbou a také tím, že se jen tak nepoškrábe.

Obdobně jako sklo navíc neuvolňuje do nápojů žádné toxiny, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A), díky čemuž nijak neohrožuje lidské zdraví.

Pijte vodu, kterou si vychutnáte

Na vodě z nerezové lahve si zároveň pochutnáte, protože nerez nijak neovlivňuje její chuť. Ano, myslíme na kohoutkovou vodu. Ta nám jako dar teče pěkně doma z vodovodu a je minimálně stejně dobrá, jako ta balená. Na rozdíl od balené ale spotřebuje až 1000x méně emisí CO2 na to, aby se dopravila až k vám domů. Což ocení nejen všichni kolem, ale také další generace. Ptáte se, jestli to má smysl? Všechny velké věci měly malé začátky. Vždycky je ale potřeba začít u sebe. Přesně tak vznikají každodenní hrdinové u nás v Econee.

Náš tip: Aby voda chutnala ještě lépe, můžete vyzkoušet aktivní filtrační uhlí binchotan. Zajistí přírodní filtraci a ještě lepší chuť.