Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Nerez.to - česká značka nerezových kelímků

Honza s Míšou, zakladatelé mladičké české značky Nerez.to, se už nemohli nečinně dívat na odpadkové koše přetékající plastovými kelímky. Dost už měli podivné chuti i pobryndaných trik po každém přiťuknutí měkkými plasťáky. Ostatně, copak se dá připíjet bez pořádného cinknutí? Nesmyslnému konceptu i plýtvání proto vymysleli geniální alternativu. Bytelným nerezovým kelímkům dali do vínku především věrnost. Na dlouhé roky totiž stačí člověku jeden jediný. Voda, pivo, víno i limča z nich chutná skvěle a za krásným designem nerezové číše se budou hlavy otáčet!

V Nerez.to přitom nechtějí jen zalepit díru na trhu. Jde jim především o zalátování díry ekologické, kterou my lidé hloubíme v naší přírodě neuváženým spotřebováváním. Jejich nerezové kelímky jsou tak krůčkem k minimalismu a k lepšímu souladu s naším životním prostředím.