Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Malé kroky každý den víc není potřeba

Taky vás někdy napadlo, že jeden člověk nic nezmění? Že jako jednotlivci nemáme skoro žádný vliv a že tím pádem možná vlastně ani nemá smysl se snažit?

My věříme v přesný opak. Nikdo z nás sice nezmění celý svět - ale můžeme postupně měnit ten svůj. Aby byl zdravější, udržitelnější a radostnější.

Skutečná změna musí přijít vždy zespoda. Představte si tu nesmírnou sílu, když tisíce, desetitisíce, statisíce lidí budou postupně měnit své životní návyky. Když společně budeme spotřebovávat méně jednorázových produktů, méně toxické chemie, méně plastů, méně vody či elektřiny. Budeme vytvářet méně odpadů.

A právě s tím vám pomáháme: soustředit se na malé kroky a změny v každodenním životě. Budete pak inspirovat svým příkladem a vlna se bude šířit. Společně pak přispějeme k vytvoření světa, kde ochrana přírody je samozřejmostí.

Pamatujte, žádný krok správným směrem není moc malý!

Kdo jsou to ti každodenní hrdinové?

Každodenním hrdinou se podle nás stane každý, kdo nečeká až za něj změnu udělá někdo jiný, ale začne u sebe. Začne dělat věci jinak, lépe, směrem k udržitelnosti. Každý den, krůček po krůčku i když ho nikdo nevidí a bez nároku na věčnou slávu.

Říká se, že ryba smrdí od hlavy, ale všechny velké změny vždy začaly u jednotlivců. U bandy podivínů a bláznů. A nemusíme být žádní zapálení ekologičtí aktivisté, co se přivazují ke stromům na Šumavě. Stačí dělat to, co považujeme za správné. Každý den.

Ze starých vzorců chování nikdy nevzejdou nové výsledky.

Tohle je Econea

Měníme svět

Chceme inspirovat ke změně. Nejen prodejem šetrných výrobků, ale také tím, že informujeme, vzděláváme, diskutujeme a ukazujeme širší souvislosti.

Vše na jednom místě

Vybírejte z tisíců produktů pro zdravý, udržitelný a etický životní styl. Nezáleží na tom, jestli hledáte svou oblíbenou šetrnou značku nebo chcete zkusit něco nového - u nás najdete vše pod jednou střechou.

Pečlivě si vybíráme

Povrchní informace u nás nečekejte. Než se rozhodneme nějakou značku prodávat, tak ji vždy do hloubky zkoumáme a ptáme se. Když už na náš e-shop nějaký produkt přidáme, tak o něm vždy důkladně informujeme. A nikdy se nebojíme mít vlastní názor.

Srdcem

Do Econey jednoduše dáváme sebe. Bez toho by nás to ani nebavilo. Se vším se pipláme, detailům věnujeme láskyplnou péči. Vždy s respektem k lidem, planetě i našim zvířecím kamarádům.

Jsme eko skrz na skrz

Usilujeme o to, aby provoz naší firmy byl co nejšetrnější a dopad na životní prostředí co nejmenší. Balíme co nejvíce bezodpadově, zásilky k vám putují CO2 neutrálně, tiskneme výhradně na 100% recyklovaný papír či podporujeme ekologické organizace.

Tým je pro nás vším

Každý den usilujeme o to, aby se u nás lidé cítili skvěle, naplněně a rostli společně s námi. Vzájemné vztahy stavíme na důvěře, otevřenosti a autentičnosti. A taky chceme, aby v týmu byla sranda a společná práce nám dělala radost. Naši lidé jsou naše poklady!


Pavel a Martin - zakladatelé

Chcete být v obraze?

Sledujte nás na sociálních sítích a na našem blogu: