Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Dětské nádobí z přírodních materiálů, jídelní sady pro děti

Když jde o stolování malých dětí, rodič musí být připraven na všechno. Neustávající tlukot lžičkou o talíř, létající misky a jídlo všude jen ne v pusince. Pokud máte děti, jistě to znáte. Klasické porcelánové nádobí proto před malými špunty raději schovejte.

Místo plastu přitom můžete sáhnout po udržitelnějších materiálech. Důkazů máme plnou virtuální kredenc. Příbory i lžičky z recyklovaného bambusu pohodlně sedí do malé dětské ručky, lehoučké jak pírko a vesele barevné jsou talíře, misky a praktické dělené tácy taktéž z recyklovaného bambusu. Pitný režim pak mohou dítka dodržovat se zvířátkovým kelímkem z bambusu a rýžových zrn, který se hodí i jako stojánek na kartáčky do koupelny. 

Nejenže ušetříte porcelánové talíře po babičce, díky šetrným materiálům ochráníte také své dítko a jeho jediný domov, planetu Zemi.