Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Aktuálně nejžádanější produkty. Držte se!

Na poličku do sprchy

Ve skladu máme jednu poličku vyhrazenou pouze pro pány. Naši pánové v Econee ji mají vyzkoušenou téměř kompletně a nedají na jednotlivé kousky dopustit. Co u našich pánů vyhrává na plné čáře? Je to jednoznačně Pánský sprchový gel a šampon s konopím laSaponaria 2v1. Je totiž perfektní pro časté sprchy po dlouhém dni nebo po sportu. 

Dalším favoritem je Sprchový gel a šampon pro muže s aloe a baobabem od Urtekramu, který si pánové zamilovali především pro jeho mužnou vůni. A jaký bude favorit právě pro vašeho muže? :)

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie