Udělejte si radost! Pouze do konce července k vám Balíčkové nad 300 Kč doputují úplně ZDARMA. V prvním kroku objednávky dole zadejte kód SEBELASKA.  hurá a zavřít
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Menstruační kalhotky

Co víc si žena ve své dny přeje, než pohodlí a jistotu? Přesně to poskytují pratelné menstruační kalhotky. Ty od české značky Snuggs jsou stejně komfortní jako běžné spodní prádlo a nemusíte se s nimi strachovat, že se vám odlepí a posune vložka nebo že proteče tampón. Od konkurenčních menstruačních kalhotek na trhu se liší unikátní technologií absorpční vrstvy. Speciální vrstva z nanovláken dělá kalhotky Snuggs k nerozeznání od běžného spodního prádla. Jsou krásně tenké, přitom velmi savé a udrží až 10 ml tekutiny, tedy ekvivalent dvou vložek nebo třech tampónů. Na rozdíl od jiných menstruačních kalhotek neobsahují Snuggs žádný igelit, a jsou tak paropropustné a pokožka může volně dýchat. Vydržet by s vámi měly jeden až dva roky, minimálně 50 pracích cyklů. Ušetříte tak s nimi velkou spoustu odpadu z jednorázových menstruačních pomůcek.

V nabídce u nás najdete zatím variantu pro slabou a střední menstruaci. Nedočkavě ale vyhlížíme také kalhotky pro silnou menstruaci a nové barevné varianty, které výrobce aktuálně vyvíjí.

Pokud si kalhotky Snuggs chcete proklepnout do posledního švu, zalistujte tímto článkem na našem blogu. Nakousává tabu kolem menstruace a dozvíte se, v jakých všech situacích vás menstruační kalhotky Snuggs podrží.

Látkové plenky a vložky Bamboolik