Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (všední dny: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Meera Design

Meera Design je česká značka se silnou vizí. Má v sobě energii a ta se šíří každým tričkem, každými šaty, každým plédem.

Tou vizí, záměrem, hnacím motorem je starat se o planetu Zemi, nevytvářet další zbytečnou zátěž, ale vracet Zemi to, co si od ní bereme. Proto je Meera postavená na přírodních materiálech, BIO bavlně, bez chemie a čehokoli navíc. Proto je zcela rozložitelná a zároveň tak kvalitní, že vám vydrží celý život, budete-li chtít.

Péče o Zemi je ale i péčí o lidi na ní žijící. Proto patří Meera Design mezi tzv. „slow fashion“ značky. Oblečení se totiž šije ručně, pomalu a za důstojných podmínek pro všechny v malé české dílně. Proto je Meera i o etice, podpoře řemesla, podpoře těch, kteří dělají svou práci s láskou.

Obohaťte svůj šatník o báječně kombinovatelné kousky jako lehounký pléd Tara, přitažlivé tričko s japonským střihem Inari nebo krásně barevný multifunkční šátek Sofia.

Zamilujete si i božské univerzální šaty Afrodité, které sluší všem typům postav bez ohledu na věk. Skvělým doplňkem k božským šatům jsou velmi pohodlné a stylové legíny Bridgit.

Hodné holky i rebelky určitě zaujmou šmrncovní čepice Lilith. V kombinaci s nákrčníkem Minerva bude každá žena nepřehlédnutelná. 

 

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie