Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Meera Design

Meera Design je česká značka se silnou vizí. Má v sobě energii a ta se šíří každým tričkem, každými šaty, každým plédem.

Tou vizí, záměrem, hnacím motorem je starat se o planetu Zemi, nevytvářet další zbytečnou zátěž, ale vracet Zemi to, co si od ní bereme. Proto je Meera postavená na přírodních materiálech, BIO bavlně, bez chemie a čehokoli navíc. Proto je zcela rozložitelná a zároveň tak kvalitní, že vám vydrží celý život, budete-li chtít.

Péče o Zemi je ale i péčí o lidi na ní žijící. Proto patří Meera Design mezi tzv. „slow fashion“ značky. Oblečení se totiž šije ručně, pomalu a za důstojných podmínek pro všechny v malé české dílně. Proto je Meera i o etice, podpoře řemesla, podpoře těch, kteří dělají svou práci s láskou.

Obohaťte svůj šatník o báječně kombinovatelné kousky jako lehounký pléd Tara, přitažlivé tričko s japonským střihem Inari nebo krásně barevný multifunkční šátek Sofia.

Zamilujete si i božské univerzální šaty Afrodité, které sluší všem typům postav bez ohledu na věk. Skvělým doplňkem k božským šatům jsou velmi pohodlné a stylové legíny Bridgit.

Hodné holky i rebelky určitě zaujmou šmrncovní čepice Lilith. V kombinaci s nákrčníkem Minerva bude každá žena nepřehlédnutelná. 

 

Zpátky do školy se Zdravou lahví! Speciální akce s Purity Vision 1 + 1 na kokosový olej a bambucké máslo