Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Lucie Nepasická - harmonizační skleněné karafy na vodu

Pražská designérka Lucie Nepasická navrhuje šperky a design ve skle, ale i dětská hřiště a environmentální zahrady. V naší nabídce najdete její překrásné karafy na vodu a také si u nás můžete koupit nádhernou dřevěnou kouli jako originální uzávěr pro velkou i malou karafu..

Skleněné karafy od Lucky Nepasické jsou krásné, hygienické a ručně vyráběné. Design této karafy ovlinila práce japonského vědce Masaru Emoto, který ve svém slavném výzkumu krystalů vody objevil schopnost vody uchovávat a přenášet informace. Každá karafa nese na svém dně gravírovaný symbol - Květ života, který vodu oživuje a dává jí náboj; harmonizující a zklidňující Spirálu; dynamickou Fibonacciho spirálu, která nás vrací zpět do přírody; či keltský symbol Triquetra, spojující zemi, vesmír a ducha. Nově máme také Platónské těleso.