Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Lucie Nepasická

Pražská designérka Lucie Nepasická navrhuje šperky a design ve skle, ale i dětská hřiště a environmentální zahrady. V naší nabídce najdete její překrásné karafy na vodu a také si u nás můžete koupit nádhernou dřevěnou kouli jako originální uzávěr pro velkou i malou karafu..

Skleněné karafy od Lucky Nepasické jsou krásné, hygienické a ručně vyráběné. Design této karafy ovlinila práce japonského vědce Masaru Emoto, který ve svém slavném výzkumu krystalů vody objevil schopnost vody uchovávat a přenášet informace. Každá karafa nese na svém dně gravírovaný symbol - Květ života, který vodu oživuje a dává jí náboj; harmonizující a zklidňující Spirálu; dynamickou Fibonacciho spirálu, která nás vrací zpět do přírody; či keltský symbol Triquetra, spojující zemi, vesmír a ducha. Nově máme také Platónské těleso.