Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Léto ve vlasech

Milujete léte? Léto ale nemiluje vaše vlasy. Své kadeře často nevědomky a dlouhodobě zatěžujeme produkty plnými dráždivé syntetiky, promítá se do nich i naše strava a životní styl. V létě jim navíc dáváme zabrat neustálými koupačkami, chlórem, solí a nedostatečnou ochranou proti ostrému slunci.

Na jedné kopě tady proto najdete všechny naše přírodní vlasové rozmazlovače. Pro období letních dovolených (i nedovolených) se obzvlášť hodí tuhé přírodní šampony. Jsou úžasně skladné a v kufru nebo batohu nezaberou žádné místo. Se vším tím sluníčkem je klíčová především hydratace, potkáte tu proto hlavně experty v oboru zavlažování a samozřejmě také profíky přes regeneraci. Tak přejeme příjemné vybírání a hlavně prázdninový vítr ve vlasech a úsměv na tváři!

Věděli jste, že mycí sílu šamponům a dalším kosmetickým produktům propůjčují látky zvané tenzidy? A že některé druhy mohou být obzvlášť kruté k vaší pokožce i háru? Na zoubek se jim můžete mrknout v tomto článku.

Tuhé šampony jsme si zamilovali! Jsou minimalistické, nebalené ve zbytečném plastu, účinné a koncentrované tak, aby vydržely dlouhou řadu měsíců. A ta vůně! Pokud váháte, zda je zkusit, přečtěte si o nich v našem článku.

Jaké složky v běžných šamponech způsobují podráždění a alergie? Co je to ta No Poo metoda? Tipy na zdravé mytí vlasů a DIY recepty na výrobu přírodních šamponů najdete v tomto článku