Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Letní líčení

Pro krásu někdy stačí jen povytáhnout koutky úst. Pokud se ale rozhodnete sáhnout po zkrášlující kosmetice, vyberte si tu přírodní, která neohrozí vaše zdraví, planetu a další tvory, kteří ji s námi obývají.

S běžnou dekorativkou na sebe často patláme těžké kovy, saze, syntetické parfémy i pochybné sloučeniny MEA, DEA a TEA. Umělé látky stav pleti naoko zkrášlují, plíživě ho ale narušují. Některé chemické složky mohou navíc při dlouhodobém kontaktu podkopávat i hormonální rovnováhu člověka, způsobovat tělu další vážné potíže a v přírodě narušovat celé ekosystémy.

Svou fasádu přesto můžete zvýraznit. Jde to totiž i šetrnou cestou. Přírodní dekorativní kosmetika zdobí tváře rostlinnými pigmenty, minerály a pečuje o ni vybranými oleji, vitaminy a antioxidanty. Jde přitom o plnohodnotná "malovátka", která mají výdrž, krásnou konzistenci a intenzivní syté barvy. Račte si přírodní rtěnky, pudry, make-upy či oční stíny prohlédnout sami a uvidíte. :)

Pokud se toužíte o přírodním zkrášlování dozvědět víc, na blogu jsme pro vás připravili komplexní návod. :)