Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Letní intimní neduhy

Svědění a pálení letos na dovolenou neberte! Kvasinková nebo bakteriální infekce a záněty močového měchýře mají dost společného. Především na ně jen tak nezapomenete. Úporné svědění nebo pálení vás totiž doprovází na každém kroku a nezáleží, jestli jste zrovna v lese nebo na pláži.

Infekce i záněty si navíc (stejně jako my) libují v teplém počasí a u bazénu. Léto je tedy jejich oblíbená sezóna. Jak se zbavit intimních nepříjemností jednou provždy a přírodní cestou? Dopřejte svému tělu šetrné materiály, třeba v podobě biobavlněných menstruačních a slipových vložek. Čisté přírodní produkty a speciální intimní gely, které respektují přirozené pH citlivých partií. A blahodárné bylinky jako je pampeliška nebo lichořeřišnice. Vaše intimní partie budou jásat, pokud si na prozkoumání téhle poličky najdete chvilku. Najdete tu jen prověřené produkty, za které dáme ruku do slunce.

Intimní hygieně jsme věnovali celý článek. Mrkněte, co vám běžní výrobci hygienických produktů neřeknou.

Purity Vision - Bronzová sleva - banner mezi produkty 12/2022