Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Lahve na vodu s ovocem

Spousta rafinovaného cukru, glukózo-fruktźový sirup, umělá barviva, konzervanty a různé další chemikálie nejen v podobě éček. To vše mohou obsahovat běžně kupované limonády, které nijak neprospívají lidskému zdraví. Jsou prodávané v PET lahvích a se složením, ve kterém aby se chemik vyznal. Asi nemusíme říkat, že tato kombinace není prospěšná ani nám ani naší planetě.

Přitom je tak snadné vytvořit si mnohem chutnější a zdravější limonádu vlastní, ať už s citrusy nebo s jiným ovocem. Přesně podle chuti a tak, abyste opravdu věděli, co pijete vy i vaše děti. Nemusíte se trápit s odšťavňovačem a jeho čištěním, stačí jedna láhev s filtrem na ovoce.

Lahve na vodu s ovocem jsou velmi jednoduché na použití. Ať už se speciálním sekáčkem na ovoce nebo s citrusovačem, vykouzlí s vaší pomocí výborný a zdravý nápoj během pár minut. Jsou vhodné nejen na vodu s citronem či pomerančem, ale jakýmkoliv jiným ovocem, zeleninou i bylinkami. Své nápoje můžete rozzářit během celého roku, kreativitě se totiž meze nekladou. Tak neváhejte objevit i vaši oblíbenou příchuť, mixovat můžete cokoliv!

Každá láhev na vodu s ovocem je rozdělená do dvou částí a vybavená sítkem. Nestane se tak, že by vám do hrdla láhve nechtěně utíkala nějaká přísada z vašeho nápoje. Po celou dobu zůstanou všechny větší kousky ovoce, dužiny a pecky oddělené ve spodní části lahve.

Zdravá ovocná šťáva do fitka, na cestu nebo pro děti

Chutnou a ovocnou šťávu si rádi dopřejeme snad opravdu všichni. Díky tomu, že lahve na vodu s ovocem jsou zdravotně nezávadné, jsou vhodné na pití také pro děti. Ty si je zamilují! Některé z lahví jsou ve verzi s brčkem, což ocení malí školáci i velcí sportovci.

Láhev na vodu s ovocem nejen pro vaše zdraví

Vyrobit si čerstvou ovocnou šťávu budete moci kdykoliv. Jednoduše z kohoutkové vody a čerstvého ovoce. Budete si tak jistí, že ve vašem ovocném nápoji je podíl opravdového ovoce a v něm obsažené živiny i vitamíny. Žádné konzervanty, žádná éčka, žádná umělá barviva. Pokud navíc budete využívat sezónní ovoce a kohoutkovou vodu, zároveň můžete hodně ušetřit. Kohoutková voda je totiž o 99 % levnější nežli jakékoliv balené limonády a umělé džusy.

Podpořit své hrdinské činy můžete také pokud na nákup ovoce pro vaše lahodné nápoje vyrazíte třeba s ekologickými pytlíky na ovoce a zeleninu, které vyměníte za ty mikrotenové. Každý den tak bude o pár plastových pytlíků na skládkách méně.