Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (všední dny: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Lahve na vodu s ovocem

Spousta rafinovaného cukru, glukózo-fruktźový sirup, umělá barviva, konzervanty a různé další chemikálie nejen v podobě éček. To vše mohou obsahovat běžně kupované limonády, které nijak neprospívají lidskému zdraví. Jsou prodávané v PET lahvích a se složením, ve kterém aby se chemik vyznal. Asi nemusíme říkat, že tato kombinace není prospěšná ani nám ani naší planetě.

Přitom je tak snadné vytvořit si mnohem chutnější a zdravější limonádu vlastní, ať už s citrusy nebo s jiným ovocem. Přesně podle chuti a tak, abyste opravdu věděli, co pijete vy i vaše děti. Nemusíte se trápit s odšťavňovačem a jeho čištěním, stačí jedna láhev s filtrem na ovoce.

Lahve na vodu s ovocem jsou velmi jednoduché na použití. Ať už se speciálním sekáčkem na ovoce nebo s citrusovačem, vykouzlí s vaší pomocí výborný a zdravý nápoj během pár minut. Jsou vhodné nejen na vodu s citronem či pomerančem, ale jakýmkoliv jiným ovocem, zeleninou i bylinkami. Své nápoje můžete rozzářit během celého roku, kreativitě se totiž meze nekladou. Tak neváhejte objevit i vaši oblíbenou příchuť, mixovat můžete cokoliv!

Každá láhev na vodu s ovocem je rozdělená do dvou částí a vybavená sítkem. Nestane se tak, že by vám do hrdla láhve nechtěně utíkala nějaká přísada z vašeho nápoje. Po celou dobu zůstanou všechny větší kousky ovoce, dužiny a pecky oddělené ve spodní části lahve.

Zdravá ovocná šťáva do fitka, na cestu nebo pro děti

Chutnou a ovocnou šťávu si rádi dopřejeme snad opravdu všichni. Díky tomu, že lahve na vodu s ovocem jsou zdravotně nezávadné, jsou vhodné na pití také pro děti. Ty si je zamilují! Některé z lahví jsou ve verzi s brčkem, což ocení malí školáci i velcí sportovci.

Láhev na vodu s ovocem nejen pro vaše zdraví

Vyrobit si čerstvou ovocnou šťávu budete moci kdykoliv. Jednoduše z kohoutkové vody a čerstvého ovoce. Budete si tak jistí, že ve vašem ovocném nápoji je podíl opravdového ovoce a v něm obsažené živiny i vitamíny. Žádné konzervanty, žádná éčka, žádná umělá barviva. Pokud navíc budete využívat sezónní ovoce a kohoutkovou vodu, zároveň můžete hodně ušetřit. Kohoutková voda je totiž o 99 % levnější nežli jakékoliv balené limonády a umělé džusy.

Podpořit své hrdinské činy můžete také pokud na nákup ovoce pro vaše lahodné nápoje vyrazíte třeba s ekologickými pytlíky na ovoce a zeleninu, které vyměníte za ty mikrotenové. Každý den tak bude o pár plastových pytlíků na skládkách méně.