U snědeného krámu. Omlouváme se za zvýšenou nedostupnost zboží. Prohnaly se tu divoké Dny dopravy zdarma. Za pár dní bude vše jak má být. zavřít
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 18 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Lahve nejen na vodu

Za den by každý dospělý člověk měl vypít přibližně 2-3 litry vody denně. Samozřejmě vždy záleží také na fyzické aktivitě. Abychom předešli dehydrataci, je třeba pít i když nemáme zrovna žízeň. Voda je velmi důležitou součástí pro správné fungování a čištění našeho těla, proto bychom pitný režim rozhodně neměli podceňovat. Skvělým pomocníkem pro dodržování pitného režimu je lahev na vodu.

Zní to obyčejně, ale jde takřka o zázrak. Tyto lahve na vodu totiž pomohou se zdravím vám a také naší planetě. Nejedná se totiž o klasické PETky, které za určitých podmínek mohou do vody vypouštět potenciálně zdraví škodlivé látky a které po jednom či pár použití (v lepším případě) končí na skládkách, kde se vlastně téměř nikdy nerozloží. A mohou skončit také v oceánu a následně v malých dávkách v našem potravinovém řetězci. Nebuďte tedy součástí problému, buďte součástí řešení s opakovaně použitelnými lahvemi nejen na vodu.

Proč si vybrat ekologickou lahev?

Lahve nejen na vodu zkrátka budou dělat radost vám i naší Zemi. Využijete je na pití všeho druhu - od vody, přes ovocné šťávy až po čaj, pro malé i velké, do práce, na cestování i na sport.

A výběr z řady materiálů je opravdu veliký, ať už se jedná o minimalistické lahve skleněné, stylové plastové nebo lehounké nerezové, svým designem upoutají pozornost. Věřte tomu nebo ne, svou lahev na vodu nebudete chtít dát z ruky. A my si myslíme, že to je dobře.

Aby vám láhev vydržela co nejdéle, doporučujeme využívat k čištění kartáč na lahve, který je k lahvím šetrný, přesto je vyčistí naprosto dokonale. A pokud to s ekologií ve vaší domácnosti myslíte opravdu vážně, mrkněte na čistící prostředky, které se mohou hodit i ve vaší kuchyni.

Lahve, které prodáváme, samozřejmě neobsahují ftaláty či BPA (Bisfenol-A).

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie