Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní kosmetika vhodná pro těhotné, kojící a maminky po porodu

Ženy v těhotenství spojuje nepopsatelný pocit očekávání nového života, spousta radosti, ale také rostoucí bříško a s ním spojené starosti. Kromě pružné gumy u kalhot se v tomto období pořádně napíná také pokožka a mohou vznikat nepříjemné strie. Strie jsou v podstatě prasklinky nebo jizvičky, které se objevují na povrchu kůže v těch částech těla, které nadměrně rostou. To se děje právě také v těhotenství, přičemž trpí nejvíce kůže na břiše a prsou. A právě u strií platí, že čím dříve vytáhnete do boje, tím větší šanci na obnovu kůže máme. V této podkategorii tak proti nim najdete skvělou munici v podobě přírodních mistrů na regeneraci kůže. Citlivou a namáhanou pokožku pomohou opečovat masážní oleje na bříško, prsa i hrázi. Najdete zde ale například i masážní olej pro uvolnění v první fázi porodu, když se objeví první pravidelné kontrakce nebo inhalační tyčinku proti nevolnosti v těhotenství.

Po porodu se tělo novopečené maminky vyrovnává s náročným prožitkem. K regeneraci mu pomohou hojivé regenerační oleje, které zlepšují elasticitu pokožky a uklidňují podráždění. Pokožku prsou pak vyživí tento olej při kojení, který zároveň podpoří laktaci. Pro období šestinedělí je skvělá také tato výjimečně šetrná intimní mycí emulze, která udržuje pH citlivých partií v rovnováze.