Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

KoMo - elektrické a ruční mlýnky na obilí k domácí výrobě mouky a vloček

Německo-rakouská společnost KoMo vyrábí prvotřídní mlýnky a vločkovače pro domácí použití. Doma umletá mouka či připravené vločky jsou tou nejzdravější variantou těchto důležitých surovin. Jsou takto zaručeně čerstvé a celozrnné. Mlýnky KoMo jemně umelou všechny druhy obilí, malé i velké, a také semínka nebo luštěniny. Vždy si můžete nastavit hrubost mletí.

Mlýnky jsou vyráběny z vysoce odolných materiálů a používají extrémně tvrdé a drsné mlecí kameny. I proto je na většinu z nich záruka plných 12 let - ale vydrží vám ještě mnohem déle.

Zakladatelé společnosti Wolfgang Mock a Peter Koidl se věnují zdravé, celostní výživě a vývoji domácích mlýnků na obilí a vločkovačů již přes třicet let. Kanceláře společnosti jsou napájeny čistou energií z biomasy a slunce. Firma úzce spolupracuje s chráněnou dílnou v Tyrolsku, kde jsou mlýnky ručně sestavované. Každý je pečlivě otestován, než se vydá na pouť ke svému novému majiteli. 

Vybírejte u nás z kompletního sortimentu značky - z nejprodávanějšího mlýnku vůbec Fidibus Classic, kompaktního Fidibus 21, kombinovaného mlýnku a ručního vločkovače FidiFloc 21 či výkonného automatického mlýnku i vločkovače Duett 100. Také máme samostatný automatický vločkovač FlocMan či ruční FlicFloc.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(