Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

KoMo

Německo-rakouská společnost KoMo vyrábí prvotřídní mlýnky a vločkovače pro domácí použití. Doma umletá mouka či připravené vločky jsou tou nejzdravější variantou těchto důležitých surovin. Jsou takto zaručeně čerstvé a celozrnné. Mlýnky KoMo jemně umelou všechny druhy obilí, malé i velké, a také semínka nebo luštěniny. Vždy si můžete nastavit hrubost mletí.

Mlýnky jsou vyráběny z vysoce odolných materiálů a používají extrémně tvrdé a drsné mlecí kameny. I proto je na většinu z nich záruka plných 12 let - ale vydrží vám ještě mnohem déle.

Zakladatelé společnosti Wolfgang Mock a Peter Koidl se věnují zdravé, celostní výživě a vývoji domácích mlýnků na obilí a vločkovačů již přes třicet let. Kanceláře společnosti jsou napájeny čistou energií z biomasy a slunce. Firma úzce spolupracuje s chráněnou dílnou v Tyrolsku, kde jsou mlýnky ručně sestavované. Každý je pečlivě otestován, než se vydá na pouť ke svému novému majiteli. 

Vybírejte u nás z kompletního sortimentu značky - z nejprodávanějšího mlýnku vůbec Fidibus Classic, kompaktního Fidibus 21, kombinovaného mlýnku a ručního vločkovače FidiFloc 21 či výkonného automatického mlýnku i vločkovače Duett 100. Také máme samostatný automatický vločkovač FlocMan či ruční FlicFloc.