Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Knihy o zdraví a udržitelnosti

Ať už běžíte maraton zdravého a šetrného životního stylu už nějaký ten pátek nebo se teprve zahříváte na startovní čáře, vzdělávání v této oblasti je důležité v každé fázi tohoto celoživotního běhu. Na internetu si dnes člověk sice může vygooglit vše možné, relevanci informací je ale někdy těžké posoudit. Věrným společníkem v Econea.cz se proto už před dlouhým časem stalo několik vyvolených knih. Věříme, že by neměly chybět v knihovničce žádného uvědomělého spotřebitele, proto je zde doporučujeme i vám.

Téměř 2100 ingrediencí rozebírá ve své knize Vít Syrový. V knize tak můžete vyhledat látky ze složení vašich oblíbených značek a ujistit se, že používáním produktu neubližujete svému zdraví ani planetě.

Praktický návod jak nakupovat, jíst, pít, bydlet či cestovat ekologičtěji a ohleduplněji ke svému zdraví pak najdete v knize od české neziskové organizace Arnika. Pokud tedy přemýšlíte nad dopady svého života na vlastní zdraví, na životní prostředí a obecně na svět kolem vás, tuto knihu nepustíte z ruky.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně v téhle kategorii nic nenabízíme :-(