Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Skleněné karafy na vodu

Pít se musí. A pokud se vám to ne vždycky během dne daří, doporučujeme pomocníka na dodržení pitného režimu. Skleněné karafy na vodu jsou tím pravým! Šťouchat do vás sice nebudou, ale svým nádherným čistým designem vás budou k pití doslova vyzývat.

Skleněná karafa bude krásným a originálním doplňkem nejen v domácnosti. Hodí se i do kanceláře. A navíc, potěší i jako dárek. Takže, pokud víte o někom, kdo málo pije nebo naopak spotřebovává příliš mnoho plastových lahví, karafa ho jistě neurazí.

Proč si karafy zamilovat?

Máme to štěstí, že v České republice nám teče výborná pitná voda rovnou z kohoutku. Doma, v restauraci i v práci. Živá voda, která proudí a navíc je téměř zadarmo. Investice do krásné designové karafy se vám díky tomu rychle vrátí.

S karafou si tento čirý a osvěžující dar planety budete vychutnávat ještě více. Plnými doušky a bez škodlivých látek. Skleněné karafy jsou ideální nádobou, ve které z vody rychle vyprchá chlór. Navíc sklo do vody neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky a nijak neovlivňuje chuť vody.

Karafy na vodu vám budou skvělou dekorací i relaxačním parťákem. Už jen pustit hudbu, zapálit svíčku, najít si pohodlné místo doma a může se v klidu relaxovat v příjemné atmosféře a s přísunem tekutin.

Aby karafa zůstala hygienickou a sloužila vám skvěle co nejdéle, samozřejmě je třeba o ni dobře pečovat. K tomu doporučujeme kartáče pro šetrné a důkladné čištění. Chuť vody také ještě lépe vynikne za pomoci aktivního uhlí pro přirozenou filtraci v podobě binchotanové tyčinky.

Voda je život a život je inspirace pro Lucii Nepasickou

Český design právě v podání Lucie Nepasické dokazuje, že české ručičky a hlavičky jsou opravdu zlaté. Obzvláště pak jedná-li se o sklo. Ručně foukané skleněné karafy ozdobené tvary posvátné geometrie na dně zkrátka mají jedinečné kouzlo. Spolu s dřevěným uzávěrem z českého dřeva pak jsou designérským skvostem. Ekologické a bez plastů.

Zpátky do školy se Zdravou lahví!