Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Jococup

Ranní káva z vaší oblíbené kavárny nebo čaj přinesený z domova jsou tím nejlepším začátkem pracovního dne. Ale přece je nebudete usrkávat z jednorázových kelímků, které se v některých případech v přírodě nemusí nikdy rozložit. Jococup je tím nejstylovějším řešením, jak potěšit vaše chuťové pohárky lahodným horkým nápojem, nespálit si přitom prsty a ještě k tomu myslet na přírodu.

Jococupy jsou krásné a prvotřídně vyrobené z vysoce odolného borosilikátového skla s úctou k detailům. Udrží váš nápoj déle horký a díky silikonovému obalu i víčku vám bude pohodlný na pití i nošení. Speciální design víčka zajišťuje, že se vám lahodná ranní káva nerozlije a k tomu je tvarované tak, abyste do něj nenaráželi nosem.

U nás pořídíte všechny 3 velikosti - 227 ml je ideální na menší typ kávy jako je ristretto, espresso či dopio a střední 340 ml zase třeba na lungo, americano, latté anebo mátový čaj. No a největší o objemu 454 ml je skvělý, když si chcete dopřát extra porci kávy či čaje.

Samozřejmostí je nepřítomnost škodlivin jako jsou Bisfenol-A (BPA), olovo nebo kadminum.

Statistiky jsou neúprosné - ročně se celosvětově použije přes 500 miliard jednorázových kelímků za papíru, plastu nebo z materiálu Styrofoam (což je extrudovaný polystyren). Drtivá většina z nich končí na skládkách a některé se dokonce nikdy nerozloží. Aby se ty papírové mohly vyprodukovat, je třeba ročně porazit 50 milionů stromů. 

Zpátky do školy se Zdravou lahví!