Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Jak na hmyzí štípance

Jak řekl Dalajláma:Pokud si myslíte, že jste příliš malí na to, abyste něco změnili, nikdy jste nebyli v posteli s komárem." :)

Konvenční repelentní přípravky sice krvelačné tvory odeženou, stříkáme si s nimi na tělo ale také mišmaš toxických chemikálií, rozpouštědel a dráždivých konzervačních látek. Výrobci do nich běžně přidávají například látku zvanou DEET. Jde o zemědělský pesticid a neurotoxin. Mnozí se s ním přitom denně stříkají od hlavy až k patě... a své děti taky.

Před sosáky a kusadly se přitom dá skvěle uchránit i přírodní cestou, existuje totiž celá řada esenciálních olejů a rostlinných výtažků, které hmyzákům nevoní. Všechny prověřené přírodní repelenty jsme pro vás srovnali do této komár-free poličky. Užijte si s nimi krásné a bezpečné léto bez svědivých štípanců. :)

Jak odehnat krvelačný hmyz přírodní cestou, se dozvíte v tomto blogovém článku. Kromě tipů na konkrétní produkty získáte i recept na domácí repelent z esenciálních olejíčků.

Purity Vision banner mezi produkty - 11-12/2022 Black Friday - banner mezi produkty 2 - 21-27.11.2022