Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Vše na holení vousů, nohou a intimních partií

Holení je v naší moderní společnosti záležitostí mužů i žen. Pravidelné shazování porostu přitom pokožku vyčerpává, vytváří jemné trhlinky ve svrchní vrstvě kůže, a je proto potřeba pečlivě volit přípravky, které k těmto zkrášlujícím zásahům používáme.

Holicí krémy, mýdla i pěny v našem sortimentu jsou cíleně složeny z ingrediencí šetrných pro citlivou a podrážděnou pokožku. Pokud hledáte něco revolučního, depilační cukrová pasta s růžovou vodou, čajovníkem a heřmánkem je pro vás to pravé. Je 100% přírodní a v pohodlí vašeho domova vás zbaví chloupků na dlouhé týdny.

Pečlivě vybrané přípravky po holení pak citlivou pokožku zklidní a zbaví ji otravného zarudnutí. Výborně zklidňují například květové vody nebo speciálně vyvinuté balzámy s obsahem pečujících rostlinných olejů.

Muži s porostem ve tváři ocení speciální přírodní péči o vousy. Knírek, bradku, strniště i plnovous zjemní a podpoří jejich růst. Zároveň hydratuje pokožku, a zabraňuje tak jejímu vysoušení, které je častou příčinou nepříjemného svědění.

Aby péče o porost všeho typu byla kompletní, v našem sortimentu najdete také holicí strojky a náhradní břity. U nás jednorázovým plastovým holítkům totiž už dávno odzvonilo!