Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Happy Bag

České sáčky Happy Bag od Evy Janákové mají za cíl pomoct vám s bezobalovým nakupováním. Můžete se s nimi jednou pro vždy zbavit jednorázových mikrotenových sáčků v obchodech. 

Pytlíky jsou ušité zde v ČR z lehoulinké síťoviny a tak vám téměř nic nepřidají na váze. Každý pytlíček má šňůrku s brzdičkou, takže své nově nakoupené dobroty snadno a účinně zajistíte proti vysypání. Jsou průhledné, aby prodavačky viděly, co v nich máte, a zároveň pevné - hravě unesou několik kilogramů. Každá sada obsahuje i barevný obal, do kterého všechny 3 sáčky schováte. 

Pytlíky Happy bag vytvořila Eva Janáková, maminka šesti úžasných dětí. Eva si říká ekomamka a k šití ji přivedly právě její ratolosti. Po dědovi totiž miluje zlepšováky a po babičce šití, které jí jako malé učarovalo. Začala jako samouk šitím šátkových nosítek, plínek na látkování přes unikátní plenku pro bezplenkovou komunikační metodu až k houpadlům pro miminka i školáky. Od toho byl již jen kousek k šití i vlastních krásných a praktických sáčků pro bezobalové nakupování především ovoce, zeleniny a pečiva.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(