Naši týmoví bohatýři svádí bitvy s nákazou, fungujeme tak v omezenějším ozdravném provozu. Z toho důvodu se vaši balíčkové mohou zpozdit o 1 den.
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Hanabrand Plátěný pytlík s květem života (1 ks)Se stahovací šňůrkou

Krásný a pevný pytlík s astestem pro styk s potravinami ušily české švadlenky ze 100% bavlněného a neběleného plátna. Mezi jeho záliby patří chození do bezobalových prodejen pro rýži, luštěniny, těstoviny a další sypké dobroty. Rád poponáší a uskladňuje také pečivo, ale nepohrdne ani jinými surovinami či věcmi. Zdobí ho výšivka květa života a jeho obsah udrží v bezpečí praktická stahovací šňůrka.

Rodinné prostředí a poctivá domácí práce. To jsou hodnoty, kterých si na Hanabrand ceníme. Paní Hanka za pomoci celé své rodiny už od roku 2015 usiluje o to dělat svět a domov každého z nás hezčím místem. V domácí dílně šije nejen krásné pytlíčky na potraviny s květem života, ale i další pomocníky do domácnosti plné elegance. Používá výhradně kvalitní materiály od českých dodavatelů a všechny své produkty sama důkladně testuje a neustále vylepšuje. Podle nás jí to jde skvěle.

 • 100% přírodní materiál
 • Atest pro styk s potravinami
 • Český výrobek
 • Nahradí stovky jednorázových produktů
 • Se šňůrkou na stahování
 • Skládací - vejde se do kapsy

Nedostupné Vyzkoušejte hlídacího psa

129

 • Všechny naše produkty důkladně vybíráme
 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
 • Zásilky balíme s láskou a ekologicky
Pro vás se rozkrajují - Pavel, Martin a celý tým :-)
 • Opakované použití
 • Zdravotní nezávadnost
 • Úspora vody
 • Úspora elektřiny
 • Rozložitelnost v přírodě
 • Úspora tepla
 • Šetrná výroba a materiály
 • Recyklace
 • Fair trade
 • Šetrná doprava
Zjistěte více najetím myší
Detailní popis
Hanabrand Plátěný pytlík s květem života (1 ks) Se stahovací šňůrkou

Krásný a pevný pytlík s astestem pro styk s potravinami ušily české švadlenky ze 100% bavlněného a neběleného plátna. Mezi jeho záliby patří chození do bezobalových prodejen pro rýži, luštěniny, těstoviny a další sypké dobroty. Rád poponáší a uskladňuje také pečivo, ale nepohrdne ani jinými surovinami či věcmi. Zdobí ho výšivka květa života a jeho obsah udrží v bezpečí praktická stahovací šňůrka.

Pytlík perte maximálně na 40 °C a žehličku nastavte na bavlnu. Při praní na vyšší teplotu počítejte s tím, že se látka trošku srazí.

Proč dát sbohem jednorázovým sáčkům

 • Jen v Evropské unii se ročně vyprodukuje kolem 100 miliard plastových sáčků.
 • Stejně jako u jednorázových nákupních tašek je drtivá většina použita jen jednou a pak končí v koši nebo poletuje v okolí.
 • V Česku je průměrná spotřeba 400 plastových sáčků na osobu ročně. Představte si tu hromadu odpadu, kterou můžete zachránit.
 • Váš domov už nebude skladištěm igelitů - ušetříte sami sebe zbytečného odpadu.
 • Znovupoužitelné sáčky jsou navíc multifunkční - můžete v nich potraviny i skladovat, nebo je používat třeba na svačinu.
 • Jakákoli potravina v igeliťáku vypadá opravdu nevábně. Věříte, že z pěkně provedeného designového pytlíčku vám bude i lépe chutnat?

 Na další důvody se můžete podívat třeba v tomhle videu:

Proč nepoužívat jednorázové pytlíky na pečivo

Pokud nakupujete pečivo v obchodě, tak ročně nejspíš spotřebujete stovky jednorázových mikrotenových nebo speciálních sáčků na pečivo. Ty se často dají obtížně recyklovat, neboť bývají vyrobené z papíru i plastu zároveň - většina jich tak končí ve směsném odpadu a pak na skládce nebo ve spalovně.

Chcete si vyrobit svůj vlastní pytlík? Připravili jsme pro vás komplexní návod na blogu, jak na to. Tak hurá do toho!

Plastové sáčky zamořují naše životní prostředí

Jen v Evropské unii se ročně vyprodukuje kolem 100 milard plastových sáčků. Stejně jako u jednorázových nákupních tašek je drtivá většina použita jen jednou a pak končí v koši nebo poletuje v okolí.

V Česku je průměrná spotřeba 400 plastových sáčků na osobu ročně. Představte si tu hromadu odpadu, kterou můžete zachránit.

Kdo za Hanabrand stojí?

"Šijeme věci s láskou a pro lidi. Záleží nám na tom, aby výrobky byly perfektně ušity a z kvalitního materiálu. Zajímá nás názor ostatních a díky tomu můžeme věci zdokonalovat, dělat je jinak a lépe. Naším cílem je přispívat k tomu, aby byl svět i domov každého z nás trochu hezčím místem pro život."

 • Hanka, majitelka

První věty příběhu této rodinné značky byly napsány v kuchyni. Čtete dobře. Paní Hanka, která celou značku zaštiťuje, v té době pracovala v kuchyni jedné restaurace. Protože jako správná dáma chtěla vypadat stále pěkně a elegantně, ušila si pro sebe pár šmrncovních zástěrek. Vyučená krejčová s kreativním duchem se v ní nezapřela. Ohlasy na sebe proto nenechaly dlouho čekat. Hančinými prvními zákazníky se staly její kolegyně, které chtěly vypadat stejně krásně jako ona. Když se okolí dozvědělo o jejích šikovných rukou, začaly vznikat první poptávky dalších produktů. Ubrusy, prostírání, nákupní tašky, kuchyňské chňapky a další. Jak sama Hanka říká, její touha tvořit byla opravdu veliká a stále se stupňovala. Proto se rozhodla věnovat se šití naplno a dělat tak radost nejen sobě, ale i ostatním.

Proč zrovna ty pytlíčky?

Plast všude kam se podíváš. Z našich domovů se stávají skladiště plastu. Tyhle myšlenky se paní Hance honily hlavou při každém nákupu v supermarketu. Jak už z jejího příběhu víme, není jí vlastní pasivně čekat. I v tomto případě se rozhodla aktivně jednat a ušila zásobu pytlíků nejprve pro sebe, svou rodinu a přátele, kteří to cítili stejně jako ona. Není nic lepšího, než když si výrobce svůj vlastní produkt důkladně prověří v praxi. Právě používáním a sbíráním zpětné vazby jsou sáčky už opravdu vymazlené k dokonalosti. Že jsou nejen praktické a výborně technicky provedené, ale i krásné, potvrzuje fakt, že je nezřídkakdy obdivují i samotné pokladní v obchodech. :-)

Rodinné prostředí a poctivá domácí práce

To jsou hodnoty, kterých si na Hanabrand ceníme. Na vzniku pytlíčků se podílí celá Hančina rodina. Manžel poskytuje prostory pro dílnu, syn tvoří a stará se o web, dcera zase o propagaci a vizuální stránku. Pomáhají ještě dve švadlenky a šikovné obchodní zástupkyně. Líbí se nám, že Hanabrand netouží stát se další komerční velkovýrobou, která jede jen na kvantitu. Naopak. Jejím cílem a přáním je otevřít si malý kamenný obchůdek spojený s dílnou, aby zákazníci viděli, kde produkty vznikají. Osobní vztah a komunikace jsou zde ceněny víc než anonymní prodej. I proto jsme se rozhodli přiložit ruku k dílu tím, že pošleme tuhle lásku do pytlíčků všitou dál do světa.


Skladové číslo: HBR019, pozice: J-8-3-A

Parametry
Rozměry: 40 x 30 cm
Materiál: bavlněné plátno natural
Váha: 52 g
Certifikáty: Atest pro styk s potravinami
Podíl přírodních surovin: 100 %
Země původu: Vyrobeno v České republice
Materiál obalu: papír, plast
Co s obaly: Recyklujte v kontejneru na plast a na papír.
Značka