Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Grayl

Grayl - to jsou lahve s nejpokročilejší filtrační technologií na světě. Rychle a velmi snadno přemění doslova jakýkoli sladkovodní zdroj v čistou, zcela bezpečnou pitnou vodu za pouhých 30 vteřin. Stačí ji jen naplnit, stlačit a za půl minuty máte pročištěnou vodu připravenou k pití. Poskytne vám maximální ochranu před patogeny (viry, bakterie, prvoci), pevnými částicemi, chemikáliemi i těžkými kovy.

Nevyžaduje žádné baterie, UV žárovky, chemikálie, čerpání, sání, mačkání nebo zbytečně dlouhé čekání.

Grayl se stane vaším fantastickým společníkem při cestování po světě, outdoorových výletech do divočiny nebo třeba pro případ krizových situací. Jako cestovatelé se nyní můžete vyhnout kupování všudypřítomné balené vody. Ať už jste v hotelu v Peru, na cestách s batohem po Asii nebo zdoláváte horský masiv - stačí jen přibalit Grayl do batohu. Jeden litr filtrované vody vás vyjde zhruba na 5 Kč a tak oproti kupované vodě můžete ušetřit mnoho set korun jen s jednou jedinou filtrační vložkou.

Nabízíme lahve Ultralight, které váží pouhých 300 gramů, v oranžové nebo černé barvě a pak ještě odolnější a bytelnější nerezovou Legend. K lahvím si pak samozřejmě můžete dokupovat náhradní filtrační vložku.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(