Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Frusack

Frusack vznikl spojením dvou anglických slovíček. Fruit a sack, neboli pytlík na ovoce. Použít jej samozřejmě ale můžete i na zeleninu. :) Je báječnou alternativou k jednorázovým mikrotenovým sáčkům, kterých denně při nákupech potkáváme tisíce.

Je vyroben z pevné a odolné kompostovatelné tkaniny na bázi kukuřičného škrobu. Materiál má vlastnosti běžného plastu s tím rozdílem, že po konci užívání se ho lze zbavit ekologicky v prostředí průmyslové kompostárny. Tento materiál je světovým unikátem. Byl navržen a vyrábí se v České republice za férových podmínek pro dodavatele.

Za tímto jedinečným produktem nestojí žádná korporace ani zahraniční firma. Jsou to dvě mladé dívky, studentky medicíny, Hana Němcová a Tereza Dvořáková. Jednoho dne si prostě řekly: "Když existují znovupoužitelné tašky místo igelitek, proč nemůže existovat i alternativa k mikrotenovým sáčkům?"

Tak co říkáte, zkusíte ho? Vybírat můžete z několika atraktivních odstínů barev. Bude to modrá, zelená, broskvová, žlutá nebo růžová? :)