Naši týmoví bohatýři svádí bitvy s nákazou, fungujeme tak v omezenějším ozdravném provozu. Z toho důvodu se vaši balíčkové mohou zpozdit o 1 den.
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Frosch - německá přírodní eko drogerie, na nádobí, praní, do myčky i pro úklid

Známá německá značka Frosch vyrábí drogerii přátelskou k přírodě již od roku 1986. Všechny produkty jsou vyráběny s vysokým stupněm energetické účinnosti, ať se jedná o suroviny, obalové materiály či spotřebu elektřiny a vody (certifikace EMAS, ISO 14.001 a A.I.S.E.). Snaží se minimalizovat objem obalů i odpadu. Výroba je díky offsetovým programům kompletně CO2 neutrální, továrny mají vlastní čističky odpadních vod. Centrála společnosti vyrábí více obnovitelné energie, než sama spotřebuje a získala nejprestižnější mezinárodní ocenění pro udržitelnou výstavu budov - LEED Platinum certificate.

V našem sortimentu najdete několik prostředků na mytí nádobí, případně hustějších balzámů, pro ještě snažší odstranění špíny a mastnoty. V nabídce máme také prostředek na nádobí přímo pro alergiky nebo přípravek na mytí dětských lahviček, hraček či dudlíků.

Pro úklid domácnosti můžete vybírat ze 3 vůní tekutých písků. Váš domov můžete provonět i díky jedné z příjemných vůní bytových parfémů, které vydrží až 8 týdnů.

Milovníci čistého prádla jistě ocení i některý z pracích prostředků a aviváží

Ve Froschi myslí i na ty nejmenší. Vyvinuli pro ně speciální prací prostředek a máchadlo.

Žádné produkty Frosch neobsahují škodlivé chemikálie, všechny tenzidy jsou rostlinného původu a výborně odbouratelné. Všechny výrobky Frosch jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují živočišné přísady ani nejsou testovány na zvířatech. Některé z produktů byly dokonce oceněny prestižní značkou EU Ecolabel.

 

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(