Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Friendly Soap

Britská značka mýdel Friendly Soap pochází ze západního Yorkshiru, z malého městečka obklopeného zelení. A je inspirována přírodou. 

Co se všechno pod přátelským názvem Friendly Soaps skrývá?

Majitelé milují džungle, pralesy a orangutany - takže v mýdle nenajdete palmový olej, který všem zmíněným ubližuje. Friendly Soap má také registraci Vegan Society a Cruelty Free International, které garantují nepřítomnost živočišných surovin a netestování na zvířatech.

Mýdla jsou vyráběna studeným lisováním a ručně - s láskou a respektem k přírodním zdrojům surovin. Díky opravdu poctivému ručnímu postupu od výroby mýdla po zabalení do papíru šetří Friendly Soaps velké množství energie (té neobnovitelné). Tato metoda zároveň zajišťuje dokonalou jemnost a hebkost mýdel.

Značka Friendly Soap je rovněž hrdým držitelem ocenění Best Buy for the Ethical Customer a Gold Natural Beauty Awards 2018.

V našem sortimentu najdete veškerá mýdla, která Friendly Soap vyrábí. Vybere si z nich opravdu každý. Ženy, muži i děti.

Mezi nejoblíbenější mýdla patří Přírodní mýdlo aloe vera, Přírodní mýdlo levandule, Přírodní mýdlo pomeranč a grep nebo mýdlo pro mastnou pleť s tea tree.

Žhavou novinkou je i Detoxikační mýdlo s aktivním uhlím či praktické Mýdlo na cesty 3v1, které obsajuje mýdlo, šampon a deodorant zároveň.

Velkou oblibu také získalo Přírodní mýdlo na holení pomeranč a levandule, které je vhodné pro muže i ženy nebo Přírodní mýdlo na vlasy levandule a tea tree, které lze zároveň použít jako tělové mýdlo.

 

Zpátky do školy se Zdravou lahví!