Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Friendly Soap - luxusní přírodní tuhá mýdla, veganská a bez palmového oleje

Britská značka mýdel Friendly Soap pochází ze západního Yorkshiru, z malého městečka obklopeného zelení. A je inspirována přírodou. 

Co se všechno pod přátelským názvem Friendly Soaps skrývá?

Majitelé milují džungle, pralesy a orangutany - takže v mýdle nenajdete palmový olej, který všem zmíněným ubližuje. Friendly Soap má také registraci Vegan Society a Cruelty Free International, které garantují nepřítomnost živočišných surovin a netestování na zvířatech.

Mýdla jsou vyráběna procesem za studena a ručně - s láskou a respektem k přírodním zdrojům surovin. Díky opravdu poctivému ručnímu postupu od výroby mýdla po zabalení do papíru šetří Friendly Soaps velké množství energie (té neobnovitelné). Tato metoda zároveň zajišťuje dokonalou jemnost a hebkost mýdel.

Značka Friendly Soap je rovněž hrdým držitelem ocenění Best Buy for the Ethical Consumer, Gold Natural Beauty Awards 2018 a Green Parent Natural Beauty Award 2019.

V našem sortimentu najdete veškerá mýdla, která Friendly Soap vyrábí. Vybere si z nich opravdu každý. Ženy, muži i děti.

Mezi nejoblíbenější mýdla patří Přírodní mýdlo aloe vera, Přírodní mýdlo levandule, Přírodní mýdlo pomeranč a grep nebo mýdlo pro mastnou pleť s tea tree.

Žhavou novinkou je i Detoxikační mýdlo s aktivním uhlím či praktické Mýdlo na cesty 3v1, které obsajuje mýdlo, šampon a deodorant zároveň.

Velkou oblibu také získalo Přírodní mýdlo na holení pomeranč a levandule, které je vhodné pro muže i ženy nebo Přírodní mýdlo na vlasy levandule a tea tree, které lze zároveň použít jako tělové mýdlo.

 

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(