Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

FOREWEAR

Český projekt FOREWEAR sbírá nenošené oblečení, třídí ho. Nositelné kousky dostávají další charitativní využití a neupotřebitelné kousky jsou zrecyklovány. Z nově netkané textilie v chráněné dílně dle dodaných střihů vyrábějí krásné a praktické funkčně-designové výrobky (obaly na mobily, tablety, knihy či zápisníky). Tak se snaží podporovat zodpovědný společenský konzum, udržitelnost a životní prostředí, a současně dávat práci znevýhodněným lidem v chráněných dílnách.

Funkční tvary výrobků FOREWEAR jsou od studia Boa, držitele prestižního ocenění Red Dot Design Award. Barevný potisk růžových a zelených výrobků navrhl Filip Aura Menšl.

V květnu 2013 projekt FOREWEAR vyhrál mezinárodní soutěž Social Impact Award 2013 pořádanou Impact Hub Praha. A Markéta Borecká, zakladatelka projektu, se také stala Živnostníkem roku 2015 pro hlavní město Praha.

V naší nabídce naleznete praktické obaly na mobil, na knihy i zápisníky ve dvou barvách - zelené a růžové.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(