Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Aktuálně nejžádanější produkty. Držte se!

FOREWEAR

Český projekt FOREWEAR sbírá nenošené oblečení, třídí ho. Nositelné kousky dostávají další charitativní využití a neupotřebitelné kousky jsou zrecyklovány. Z nově netkané textilie v chráněné dílně dle dodaných střihů vyrábějí krásné a praktické funkčně-designové výrobky (obaly na mobily, tablety, knihy či zápisníky). Tak se snaží podporovat zodpovědný společenský konzum, udržitelnost a životní prostředí, a současně dávat práci znevýhodněným lidem v chráněných dílnách.

Funkční tvary výrobků FOREWEAR jsou od studia Boa, držitele prestižního ocenění Red Dot Design Award. Barevný potisk růžových a zelených výrobků navrhl Filip Aura Menšl.

V květnu 2013 projekt FOREWEAR vyhrál mezinárodní soutěž Social Impact Award 2013 pořádanou Impact Hub Praha. A Markéta Borecká, zakladatelka projektu, se také stala Živnostníkem roku 2015 pro hlavní město Praha.

V naší nabídce naleznete praktické obaly na mobil, na knihy i zápisníky ve dvou barvách - zelené a růžové.