Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Fluidum Té Tekutá čajová směs BIO - Kick Me (10 x 10 ml)Lahodný nápoj ve vteřině

Sosat si tak lahodný čaj kdykoli a kdekoli. Bez zdlouhavé přípravy, louhování a spáleného jazyka z nedočkavosti. Unikátní Fluidum Té mění tenhle čajový sen v realitu. Čistě rostlinný extrakt v BIO kvalitě ve vteřině proměníte v teplý čaj nebo osvěžující studený nápoj. Směs "Kick Me" nabudí vyčerpané tělo kombinací energizujících léčivek. Ostropestřec, čekanka, kotvičník i andělika nekopromisně vyženou z těla únavu a mysl i chuťové buňky zanechají v euforii. Čaj je samozřejmě vegan friendly, dále také bez lepku, laktózy, kofeinu, cukru a syntetických nesmyslů.

S unikátními českými čaji Fluidum Té nepotřebujete varnou konvici, ani ešus nad táborákem. Nemusíte se stopkami v ruce odpočítávat dobu louhování, ani si vyčítat, že jste v čaji pytlík zase nechali válet víc jak půl hodiny. Ve Fluidum Té totiž vyzráli na všechna úskalí spojená s přípravou oblíbeného nápoje, aniž by vás připravili o chuťový zážitek a kvalitu. Unikátní metodou výroby ukrývají do čajových sáčků extrakty z bylin a ovoce v BIO kvalitě. Nehyzdí je přitom ani smítkem cukru, konzervantů, syntetických aromat či barviv. Uchvátí výtečnou chutí, rychlou a jednoduchou přípravou. Svůj blahodárný Té si teď můžete vysosnout kdekoli a kdykoli.

 • 100% BIO kvalita
 • 100% přírodní
 • 10 lahodných porcí
 • Bez cukru, kofeinu a syntetických nesmyslů
 • Čaj, jehož příprava se nedá zkazit
 • Chutná teplý i studený

Nedostupné Vyzkoušejte hlídacího psa

169

 • Všechny naše produkty důkladně vybíráme
 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
 • Zásilky balíme s láskou a ekologicky
Pro vás se rozkrajují - Pavel, Martin a celý tým :-)
 • Opakované použití
 • Zdravotní nezávadnost
 • Úspora vody
 • Úspora elektřiny
 • Rozložitelnost v přírodě
 • Úspora tepla
 • Šetrná výroba a materiály
 • Recyklace
 • Fair trade
 • Šetrná doprava
Zjistěte více najetím myší
Detailní popis
Fluidum Té Tekutá čajová směs BIO - Kick Me (10 x 10 ml) Lahodný nápoj ve vteřině

Sosat si tak lahodný čaj kdykoli a kdekoli. Bez zdlouhavé přípravy, louhování a spáleného jazyka z nedočkavosti. Unikátní Fluidum Té mění tenhle čajový sen v realitu. Čistě rostlinný extrakt v BIO kvalitě ve vteřině proměníte v teplý čaj nebo osvěžující studený nápoj. Směs "Kick Me" nabudí vyčerpané tělo kombinací energizujících léčivek. Ostropestřec, čekanka, kotvičník i andělika nekopromisně vyženou z těla únavu a mysl i chuťové buňky zanechají v euforii. Čaj je samozřejmě vegan friendly, dále také bez lepku, laktózy, kofeinu, cukru a syntetických nesmyslů.

Jak si lahodný Té připravit?

 • Pro přípravu lahodného moku odtrhněte barevně vyznačený okraj sáčku.
 • Obsah nalijte do 250 ml studené nebo libovolně teplé vody, maximálně však 80 °C.
 • Zamíchejte a sosejte.
 • Tip: Super osvěžující varianty dosáhnete, když směs smícháte s perlivou minerální vodou nebo sodovkou.

Jakými bylinkami vás nakopne?

Kotvičník zemní přidávali již antičtí Řekové do nápojů na povzbuzení sexuálního apetitu. Ne nadarmo se této bylině přezdívá "zelená viagra". Blahodárně působí také na hormonální aktivitu a zrychluje regeneraci po sportovním výkonu. Povzbuzuje a dodává energii. Příznivé účinky má také na močovou soustavu a kardiovaskulární systém. Kotvičník je plný tříslovin, flavonoidů, alkaloidů a vitaminu C.

Čekanka obecná podporuje činnost jater a vylučování žluči. Dovede rozhýbat metabolismus a pomáhá snižovat hladinu krevního cukru. Pověstná je také svým blahodárným působením na trávení, pomáhá od zácpy a ulevit může i při oslabených močových cestách.

Benedikt lékařský zlepšuje trávení a funkci střevního traktu. Užívá se při chrapotu a zhoršeném dýchání a pomáhá také zvyšovat tvorbu mateřského mléka v období kojení.

Yzop lékařský je příbuzným saturejky. Posiluje celý organismus a mírně zvyšuje krevní tlak, proto se přidává do čajových směsí, které tlak naopak zpravidla snižují. Působí také proti kašli, zlepšuje apetit a trávení.

Andělika lékařská podporuje trávení a tlumí nepříjemné nadýmání. Uvolňuje dýchací cesty, tlumí kašel a stimuluje činnost srdce. Příznivě působí také na nervovou soustavu. Navozuje pozitivní náladu a zklidňuje při hysteriích.

Ostropestřec mariánský je prastarou léčivkou. Regeneruje játra a pomáhá zlepšit jejich funkci při jaterních onemocněních. Pozitivní účinky má také při léčbě žloutenky, hemeroidů a žaludeční koliky. Kromě toho pomáhá také s duševními problémy, užitečný je například při léčbě depresí.

Proč před českým Fluidum Té chladnou ostatní čaje závistí?

 • Hotový je ve vteřině a nedá se pokazit. S tímhle čajem neřešíte délku louhování ani ideální teplotu vody. Obsah sáčku jednoduše smícháte s jakkoli teplou nebo studenou vodou a pijete. Zkrátka a jednoduše: Bye-bye otřesně hořké a přelouhované čaje!
 • Chutná teplý i studený. Přepadla vás neodolatelná chuť na čaj, ale nemáte si kde uvařit vodu? Přesně takové situace zachrání Fluidum Té. Nelpí totiž na teplotě vody. Blahodárnými účinky bylin i vynikající chutí vás oblaží i za studena. Navíc odpadnou zdlouhavé minuty foukání a vyčkávání, které vás u klasického čaje dělí od prvního usrknutí.
 • Je BIO, bez cukru a syntetiky. Čajový extrakt tvoří ekologicky pěstované bylinky, ovoce a voda. Žádné zbytečnosti navíc v něm nenajdete. Cukr, konzervanty, barviva či aromata zapsali ve Fluidum Té na černou listinu.
 • Jeho výrobní metoda nemá obdoby. A to nikde na světě! Inovativní technologii, která je aktuálně v patentovém řízení, vymyslela zakladatelka Šárka. Čistý čajový extrakt díky ní vzniká šetrně, bez použití alkoholu, vysokých teplot, zdlouhavých macerací či syntetických látek.
 • Žunkat se dá kdykoli a kdekoli. Díky snadné přípravě si čaj vychutnáte okamžitě, ve správné teplotě, vždy s ideální chutí. Na cestách, ve vlaku, na horském výšlapu. Voda je to jediné, co k přípravě Fluidum Té potřebujete.

Voda, byliny a ovoce. Nic víc, nic míň

Když je člověk v běhu a nemá čas na přípravu klasického čaje, jako magnet ho přitahují lahvičky s cukernatými nápoji plné syntetiky. Znáte to? My bohužel ano... Fluidum Té podobné sebedestruktivní volby zaručeně zmaří! Vejde se do každé kapsy, je naprosto čistý, bez umělých příměsí a v BIO kvalitě. Svému tělu tak i v rušný den nebo v "polních" podmínkách můžete dopřát čaj plný skutečných dobrot. Pro své jednoduché složení si na něm mohou ujíždět i alergici, těhulky a dítka.

Inovativní metoda, kterou svět neviděl

Čaj je po čisté vodě nejoblíbenějším nápojem na planetě. Postup při jeho přípravě se během dlouhých staletí téměř nezměnil. Poslední výraznější inovací byl vynález čajového sáčku kolem roku 1903. Nová technologie, kterou vznikají Fluidum Té v laboratoři poblíž Prahy, je tak v potravinářském světě nevídanou novinkou. Byliny a plody se díky ní nemusí zdlouhavě macerovat či vařit a výtažky se z nich získávají šetrně, bez použití syntetických látek nebo alkoholu. Výsledný čaj pak tvoří jen voda a byliny či ovoce. Toť vše.

3 v 1: Čaj, medicína i osvěžující "limča"

"Té" má sice i v názvu, je ale vlastně mnohem víc, než jen čaj. Šetrně zpracované léčivky a výtažky z antioxidanty a vitaminy nabušeného ovoce vyzbrojily nápoj blahodárnou silou. S každým lokem tak děláte svému zdraví skvělou službu. Za studena, třeba i s kostkou ledu, se pak Fluidum Té promění v geniálně osvěžující nápoj. V kombinaci s perlivou vodou pak krásně nahradí běžné slazené limonády.

Jak vynalézavá Češka od piva na čaj přesedlala

„Ve světě čajů se dlouhou dobu moc nedělo. Věříme, že se nám podaří změnit to, jak lidé čaje vnímají."

 • Šárka Vávrová, zakladatelka Fluidum Té

Šárka Vávrová pracovala dlouhá léta v pivovarnictví. Aniž by zanevřela na pivo, poslední rok ji to začalo táhnout k trochu jinému druhu nápoje. Ve své původní práci se seznámila s řadou zajímavých technologií, které ji vnukly nápad na unikátní způsob čajové extrakce. Dlouho neváhala a v roce 2019 se pustila do svého čajového projektu naplno. Její výrobní technologie nemá na světě obdoby a právě prochází patentovým řízením. Společně s Tomášem Kofroňem, který má dnes ve Fluidum Té pod křídly obchod, šíří své lahodné Té do domácností, zaneprázdněných kanceláří a míří také do kruhů gastronomie a dopravy, kde často pro přípravu kvalitního čaje nejsou dobré podmínky. 

Parametry
Rozměry: 8 x 8 x 8 cm
Certifikáty: BIO - Produkt ekologického zemědělství
Podíl přírodních surovin: 100 %
Země původu: Česká Republika
Materiál balení: Sáček PET/AL/PE, papírová krabička
Podíl BIO rostlinných surovin: 100 %
Doba spotřeby: 12 měsíců
Obsah balení: 10 sáčků
Co s obaly: Sáček patří do směsného odpadu, krabičku recyklujte v kontejneru na papír.
Skladování: Skladujte mimo dosah slunečního záření.
Složení

Voda, byliny: kotvičník zemní (40%)*, čekanka obecná (20%)*, čubet benedikt (10%)*, yzop lékařský (10%)*, andělika lékařská (10%)*, ostropestřec mariánský (10%)*. * Z kontrolovaného ekologického zemědělství

Značka