Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Feel Eco - česká ekodrogerie na úklid domácnosti

Česká firma Feel Eco vyrábí ekologickou drogerii ze snadno odbouratelných ingrediencí rostlinného původu. Najdete u nás prací gely, aviváže, prostředky na mytí nádobí i do myčky nebo různé úklidové přípravky.

Jejich koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i nízkých teplotách a všechny, které prodáváme, jsou vhodné pro vegany - nebyly testovány na zvířatech a neobsahují živočišné produkty. Obsahují minimálně 85 % přírodních surovin. 

Feel Eco je skvělá značka pro toho, kdo přechází od běžné drogerie ze supermarketu. Na trhu sice existují značky, které jsou svým složením ještě čistší, ale někdy je potřeba s nimi umět zacházet a také bývají dražší. Feel Eco používáte stejně jako tu nejběžnější chemickou drogerii a získáte srovnatelný výsledek. I ceny jsou super. Pokud se k prvním krokům pro udržitelnější život teprve odhodláváte, tak Feel Eco je dobrá volba.

Firma se staví zodpovědně k výrobě prostředků a usiluje o dlouhodobé snižování svého vlivu na životní prostředí - to se týká odpadů, použití vody i emisí. 

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(