Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Ekodrogerie pro chovatele domácích zvířat

Taky vás někdy fascinuje, kolik chlupů dokáže po bytě rozsévat váš zvířecí spolubydlící? Kolik bahna přinese hafan do chodby po nevinné procházce? Nebo kolik podestýlky dokáže ze své toalety vyhodit vaše kočka?

Pokud sdílíte domácnost se zvířátky, úklid se stává zásadní a pravidelnou rutinou. Mnozí "páníčkové" se přitom přiklání ke konvenčním čističům na bázi chlóru či jiných syntetických látek, a nevědomky tak vystavují dráždivým přísadám sebe, svou rodinu i čtyřnohé mazlíčky. Přitom mnohdy stačí ze špajzky vytáhnou lahev octa. Kromě oblíbeného čističe našich babiček můžete samozřejmě sáhnout po přírodní ekodrogerii, pár speciálních kousků jsme seřadili do této poličky. Jejich složení odstraní nevítané nečistoty i bakterie, je přitom ale tak jemné, že žádnému členovi domácnosti nepůjde proti srsti.

Ověřené tipy na ekologický úklid domácnosti s kočkami můžete nasát na našem blogu.