Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Ekobo

Nádobí Ekobo designoval hlavně život sám, se všemi jeho každodenními a různorodými potřebami. Když se Boo a Brunovi, americko-francouzskému páru zakladatelů značky, narodila první dcera, marně hledali dětské nádobí, které by bylo zcela bez škodlivého BPA (nebo Disney motivů :-)). K zavedeným značkám a jejich omezené nabídce neměli příliš důvěru. Proto se rozhodli vzít neutěšenou situaci do vlastních rukou. Využili svých letitých zkušeností s prací s bambusem a v roce 2012 navázali partnerskou spolupráci s továrnou v Číně, která vyráběla nové eko kompozity z bambusového vlákna. Kombinací s odpadními pilinami z výroby jídelních hůlek a pryskyřicí nezávadnou ve styku s potravinami, společnými silami vytvořili první certifikovanou kolekci božského bambusového nádobí.

Vybírat můžete z širokého množství designů a poskládat si tak třeba svou vlastní originální sadu. Pro stolování jsou to misky, talířky a talíře, servírovací nádoby, tácy, ale taky kelímky na pití.

V kuchyni jistě oceníte praktický cedník s mísou, šikovné naběračky nebo úžasné nádoby na skladování potravin s korkovým víčkem.

Ekobo však myslí nejen na dospělé, ale taky na děti. Dětské misky, talíře, kelímky, příbory nebo třeba dělený tác, vše v krásných barvách a čistém stylu.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(