Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Ecobamboo

Zakladatel značek Ecobamboo a Zero Waste šíří myšlenku nulového odpadu. Nabízí pouze produkty, které jsou buď zcela v přírodě rozložitelné (včetně svých obalů) nebo nahrazují ty jednorázové. Od Ecobamboo si u nás můžete objednat plně rozložitelné bambusové kartáčky se štětinkami v unikátním tvaru vlny.

Myšlenka na šetrné produkty vznikla v hlavě mladého polského studenta Adriana, který při svých cestách po Asii narazil na mnoho produktů z bambusu. Myšlenka na bambusový kartáček se ukázala jako skvělá - je vyrobený z fantastické, rychle obnovitelné suroviny, plně rozložitelný a přitom může zdatně soupěřit s konvenčními plastovými kartáčky. 

V našem sortimentu najdete kartáčky se všemi třídami tvrdosti štětinek - super soft, medium i hard (což se moc často nevidí). Plus roztomilý kartáček pro děti.

Nově taky máme tyčinky do uší, úžasná bambusová brčka a dva druhy nákupních tašek s poselstvím.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(