Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (všední dny: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Ecos

Americká rodinná firma Ecos (původně Earth Friendly Products) s mnohaletou tradicí vyrábí ekologickou drogerii. V Ecosu maximálně dbají na čistotu celého výrobního procesu a jeho dopady na životní prostředí: pro plnou kontrolu nad výrobou a dodávkami surovin si vše pěstují a vyrábějí sami, využívají zásadně obnovitelné zdroje energie a emise vznikající dopravou refundují offsetovými programy (například sázením stromů).

V naší nabídce naleznete prostředky na podlahy, na čištění odpadů nebo na čištění ovoce a zeleniny

Všechny výrobky Ecos jsou vyrobeny z rostlin a jsou vhodné pro vegany - žádný z výrobků ani ingrediencí nejsou testovány na zvířatech a neobsahují živočišné přísady. Všechny produkty zárověň jsou bez palmového oleje, formaldehydu, GMO, ropných produktů, chlóru, amoniaku, fosfátů a mnoha dalších nebezpečných látek, tak častých v jiných prostředcích a jsou bezpečené pro použití se septiky a domácími čističkami. Ecos i jejich výrobky jsou držitelem mnoha ocenění a certifikátů.