Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Ecos

Americká rodinná firma Ecos (původně Earth Friendly Products) s mnohaletou tradicí vyrábí ekologickou drogerii. V Ecosu maximálně dbají na čistotu celého výrobního procesu a jeho dopady na životní prostředí: pro plnou kontrolu nad výrobou a dodávkami surovin si vše pěstují a vyrábějí sami, využívají zásadně obnovitelné zdroje energie a emise vznikající dopravou refundují offsetovými programy (například sázením stromů).

V naší nabídce naleznete prostředky na podlahy, na čištění odpadů nebo na čištění ovoce a zeleniny

Všechny výrobky Ecos jsou vyrobeny z rostlin a jsou vhodné pro vegany - žádný z výrobků ani ingrediencí nejsou testovány na zvířatech a neobsahují živočišné přísady. Všechny produkty zárověň jsou bez palmového oleje, formaldehydu, GMO, ropných produktů, chlóru, amoniaku, fosfátů a mnoha dalších nebezpečných látek, tak častých v jiných prostředcích a jsou bezpečené pro použití se septiky a domácími čističkami. Ecos i jejich výrobky jsou držitelem mnoha ocenění a certifikátů.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(