Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Dopper - skleněné a nerezové lahve a termosky

Na první pohled je vidět, že lahve na pití Dopper mají styl. Co z jejich unikátního designu s odnímatelným kelímkem ale nevykoukáte, je srdce ze zlata jejich stvořitele. Leccos napoví motiv za vznikem samotné značky - zbavit oceány a přírodu jednorázového plastového odpadu. A protože velkou část znečištění tvoří všudypřítomné PET flašky, znovupoužitelná lahev na vodu byla pro zakladatele Dopperu, Merijna Everaartse, jasná volba. U toho ale Merijn neskončil. Část zisku z každé prodané lahve posílají z Dopperu na boj s plastovým znečištěním a konkrétně například i do Nepálu, kde nadace Dopper Foundation zavádí pitnou vodu pro lidi v odlehlých oblastech.

Tyto lahve vás tedy nejen napojí, zaručeně vám přidají také plusové karma body. Doprovodí vás do města, na túru, za sportem a poslouží i na všední domácí sosání. Na výběr jsou lahve z recyklovatelného plastu, ze skla či z nerezu. Některé jsou určené pouze na studenou vodu, jiné snesou i horký nápoj a celá řada jich funguje i jako termoska.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(