Naši týmoví bohatýři svádí bitvy s nákazou, fungujeme tak v omezenějším ozdravném provozu. Z toho důvodu se vaši balíčkové mohou zpozdit o 1 den.
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Domácí mlýnky na obilí a vločkovače

Pokud se zajímáte o zdravé stravování, určitě vám padnou do oka mlýnky KoMo. Je dost možné, že se z jednoho z nich stane nejpraktičtější pomocník ve vaší kuchyni. Vlastní domácí mletí mouky a příprava vloček je totiž tím nejzdravějším způsobem přípravy surovin pro pečení nebo vaření. Takto připravovaná mouka a vločky jsou zaručeně čerstvé a celozrnné, a tedy nejzdravější pro naše tělo. Oproti těm kupovaným, které sedí na pultech obchodů třeba i dlouhé měsíce, narušíte živiny surovin až v momentě, kdy potřebujete něco upéct, vařit nebo posnídat. Zachová se tak maximum živin, čerstvě namletá mouka i vločky navíc krásně voní a ta chuť!

Proč volit celozrnnou mouku před bílou?

Bílé mouce se často přezdívá bílý jed. Vzniká mletím zrna, které se zbaví klíčku a slupky. Právě to jsou však části s největším obsahem cenných živin, enzymů, mastných kyselin, vitamínů nebo vlákniny. Mouka celozrnná je oproti tomu namletá z celého zrna. To je od přírody dokonale uspořádané a naše tělo z něj dokáže získat maximum prospěšných živin.

Špičková kvalita a záruka až 12 let

Všechny mlýnky KoMo používají mlecí kameny z korundu a keramiky. Jedná se o extrémně tvrdý a odolný kompozitní materiál, který má velmi drsný povrch nevyžadující pozdější zdrsňování. Co to znamená? Že se o mlýnky nemusíte vůbec starat, protože nevyžadují žádnou údržbu. Díky detailnímu zpracování a odolným materiálům je na většinu mlýnků KoMo záruka plných 12 let.

 

Zimní péče o pleť