Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Lahve pro děti

Když nepobíhají, tak poskakují. Když neposkakují, tak dělají kotrmelce nebo hrajou na schovku. Děti! Jsou neustále v pohybu a jejich náročný denní režim vyžaduje pravidelnou zásobu tekutin. Kupovaná slazená voda přitom neprospívá jejich zdraví a PETky, ve kterých je zabalená, přitěžují už tak skučící planetě. Pokud tápete, do čeho jim nalít limonádu z čerstvého ovoce nebo domácí čaj s sebou, jste tady správně.

Hezká česká Zdravá lahev je vyrobená z polypropylenu bez rizikových ftalátů, změkčovadel a dalších toxických látek. Vydrží všemožné pády a otřesy, lít do ní můžete teplé i studené moky a k dostání je v několika praktických velikostech, podle žíznivosti prcka. Její design a motivy jsou navíc hravé a děti si je snadno zamilují. 

Kousky ovoce můžete dětem ochutit kohoutkovou vodu do této sportovní lahve. Součástí šroubovacího víčka je totiž i mřížka, která zajistí pohodlné srkání limonády.

S vlastní lahví se špunti navíc snadno naučí pravidelnému pitného režimu. Lahev se promění v jejich parťačku, kterou nedají z ruky. A co víc? Už odmalička se stávají každodenními hrdiny, kteří brojí proti jednorázovým plastům!

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie