Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Delibutus – česká přírodní kosmetika

Tomáš a Michal. Dva kamarádi ze severu Čech si vysnili neobyčejný projekt a v roce 2011 ho vzkřísili k životu. Ručně, zpočátku s notnou dávkou punku, začali vyrábět přírodní kosmetiku, která v péči o člověka nedělá žádné ústupky. Mastičky, tělové balzámy, pečující pleťová i vlasová séra v Delibutu míchají jen z rostlinných olejů, másel a aromaterapeutických éteráčků. Dopustit přitom nedají na blahodárnou sílu technického konopí. Jejich 100% přírodní receptury bez vody, konzervantů a emulgátorů jednoduše dávají smysl. Každá rostlinka v nich má svůj účel. Kožní neduhy, pokožka, vlasy, psí tlapky i jemná dětská tvářička dostávají s krémy a oleji Delibutus tu nejlepší péči. 

Do voňavých lahůdek přidávají v ústecké manufaktuře ještě jednu tajnou ingredienci. Lásku! Vnímají ji jako účinnou složku všech svých mazáků a je skutečně cítit z každé lahvičky a dózy. A když už jsme u obalů, i ty pro své produkty vybírají vědomě. Balzámy, masti a máslenky ukládají do recyklovatelných hliníkových kelímků, tekuté oleje a séra pak stáčejí do skla. V Delibutu odmítají testování na zvířatech, dodržují zásady Fair Trade i trvale udržitelného rozvoje. Nesmírně sympatická je nám také jejich transparentnost, silné etické principy a kreativita v tvoření. :)

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(